Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DJ обладнання: все для якісного прокачування

Робота диск-жокея здебільшого являє собою технічну творчість. Щоб програвати і насичувати спецефектами різну музику, йому необхідне якісне DJ обладнання. Купити в Україні його можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо цю продукцію від найкращих сучасних виробників на вигідних умовах.

DJ обладнання

Що собою являє сучасне DJ обладнання з каталогу нашого магазину?

Такі пристосування можуть бути універсальними і спеціальними. Перший вид пристроїв призначений для використання всіма диск-жокеями. Деякі види таких приладів використовуються для гри в певних стилях і створення спецефектів. Перш ніж купити DJ обладнання, на сайті нашого магазину ви можете ознайомитися з нашим асортиментом. Це дасть вам змогу більш предметно розібратися з характеристиками пристроїв, які вас цікавлять, а також їхніми видами.

Основні різновиди DJ обладнання

Щоб мати можливість відтворювати музичні твори так, як це чує майстер, йому необхідні різні пристрої. Всі вони гідно представлені на нашому сайті. У нас ви знайдете мікшери і програвачі, навушники і контролери. Зазвичай у нічному клубі або на конкретному майданчику вже є основне обладнання. DJ у Києві та інших містах України може дозамовити собі необхідні пристрої. Це дасть йому змогу проявити весь його професіоналізм. Адже представлені у нас прилади відкривають нові функціональні можливості. Вибрати їх можна також у разі виходу з ладу використовуваних діджеєм пристроїв. Найбільш затребуваним є таке DJ обладнання з каталогу інтернет-магазину Showtime:

  • DJ-контролери. Вони є оптимальною заміною стандартних сетапів. По центру розташований мікшерний вузол, а з правого і з лівого боку — емулятори вінілового програвача. Також на корпусі розташовуються елементи управління, включно з ручками, кнопками, педами спецефектів, слайдерами перекрутки і лупів. Сучасні виробники пропонують такі пристрої різних розмірів, оптимальних функціональних можливостей і на відповідний бюджет.
  • Мікшер. Це ще один актуальний елемент системи в роботі діджея. В основному сучасні мікшери розраховані на два-чотири канали. У них неодмінно присутні блоки для спецефектів, елементи управління у вигляді ручок і кнопок, функція попереднього прослуховування, панель роз'ємів, які розташовуються з тильного боку пристрою. Еквалайзер може йти на дві-три смуги. Для скретчу передбачені спеціальні мікшери, в які вбудовується система DVS. Необхідним елементом є перемикач для каналів типу phono/line.

Обладнання для діджеїв

  • DJ програвачі. Це такі пристрої, які керують треками. Раніше музика відтворювалася з CD дисків. Але сьогодні здебільшого це цифрові флеш-носії. Вони більш компактні та зручні в перенесенні. У деку монтується оптимальна звукова карта, призначена для трансляції акустичного сигналу. Для комфорту управління програвачем використовується сенсорний дисплей або аналогічні компоненти управління інших видів, наприклад, стандартні ручки або педи. Оскільки під час роботи з таким пристроєм управління здійснюється через кнопки PLAY і CUE, розробники роблять їхній дизайн максимально зручним, довговічним і естетичним.

У цьому разі наведено далеко не всі види пристроїв, які входять до розділу DJ обладнання. Купити недорого у нас ви можете все, що вам знадобиться для такої унікальної творчості. У разі необхідності наші фахівці можуть надати вам кваліфіковану консультацію і допомогти з оформленням заявки.

Вгору