Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кабелі та аксесуари для авто

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Широкий вибір кабельної продукції та аксесуарів для автомобілів

Досягти високого рівня комфорту та безпеки під час руху в авто, важливо обирати лише сертифіковані кабелі та аксесуари. В магазині ShowTime ви зможете кабелі та аксесуари для автомобіля купити в Україні, обравши оптимальний варіант саме для вашого авто. В магазині представлені аксесуари високої якості, котрі дозволять досягти ідеальної комбінації функціональності, якості та естетики.

Кабелі та аксесуари для авто

Різновиди кабелів для автомобіля

Найчастіше для автомобіля обирають зарядні пристрої, кабелі для заміни акустики, автомагнітоли.

При виборі зарядного пристрою слід звертати увагу на важливі фактори:

  • якість штекера;
  • якість самого кабелю;
  • тип кабелю;
  • довжина кабелю.

Тепер розберемо всі пункти — якість зарядного штекера. Дешева кабельна продукція часто має проблему із зарядженого штекера, котрий вставляється в зарядну станцію, можуть відпадати шпильки конекторів, залишаючись у зарядній станції. Після цього зарядна станція може перестати зовсім працювати. Ви можете бути певні, що кабелі та зарядні пристрої у магазині ShowTime мають високу якість штекерів.

Якісні зарядні кабелі мають тверду, гладку оболонку, котра надійно захищає від механічних пошкоджень. Не варто обирати кабель з матовим покриттям, адже воно буде часто бруднитися, а забруднена поверхня з більшим ризиком може потріскатися.

За типом кабель може бути — звичайний та пружинка. Другий тип, завдяки особливостям конструкції, не торкається підлоги під час заряджання, відтак залишається чистим довший час.

Довжина кабелю — цей параметр слід обирати таким чином, щоби ви могли заряджати телефон чи інший пристрій з комфортом, а кабель не розташовувався в натяжку.

На які бренди автомобільних аксесуарів звернути увагу?

В магазині ShowTime представлені якісні кабелі та аксесуари від брендів Griffin та Alpine.

Особливої уваги заслуговують зарядні пристрої від компанії Griffin, зокрема модель PowerJolt.

Ця високошвидкісна зарядка допоможе безпечно заряджати гаджети в автомобілі. У комплекті поставляється фірмовий кабель, котрий допоможе не лише швидко зарядити пристрої, але й передавати дані, синхронізуватися з іншими пристроями.

Якість продукції Griffin підтверджено багаторічним співробітництвом компанією Apple.

Портативний зарядний пристрій можна брати з собою куди завгодно – в будь-які мандрівки чи подорожі, заряджати гаджети в будь-якому автомобілі.

Зарядний пристрій дає 18 Вт на виході, з використанням технології Power Delivery, дозволить зарядити смартфон на 50% за пів години.

Темний корпус зарядного пристрою вписується в будь-який інтер'єр автомобіля. Компактний та ергономічний, пристрій можна зберігати в центральній консолі чи бардачку.

Кабелі та аксесуари для автомобільної акустики

Не менш важлива відмінність зарядного пристрою — інтелектуальне визначення швидкості. Також тут реалізована технологія ChargeSensor, котра автоматично обирає найбезпечнішу швидкість для заряджання.

Для монтажу акустики, відеокамер у мікроавтобуси підійде монтажний комплект від компанії Alpine. Зокрема ви можете обрати комплект кабелів, а також адаптер для встановлення камери.

При необхідності встановлення магнітоли вам знадобиться комплект Alpine KIT-w997SMTW. Магнітола Smart має кронштейн унікальної форми, котрий не дозволяє встановлювати повнорозмірну навігаційну систему. Завдяки використанню цього комплекту ви зможете легко та без проблем встановити магнітолу, адже в наборі є необхідні кабелі, монтажні кронштейни, інтерфейс CAN та панель обивки.

Обрати кабельну продукцію чи монтажні комплекти вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору