Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Професійне студійне обладнання для обробки звуку

Якщо ви плануєте відкрити студію звукозапису чи репетиційну базу, варто підібрати оптимальне обладнання. Сучасні технології дозволяють створювати різноманітні звукові ефекти, котрі дозволяють створювати справжні шедеври.

Обробники звуку

Особливості асортименту

В магазині ShowTime ви можете обробники звуку купити в Україні, обравши з таких категорій:

 • акустичні процесори;
 • джерела фонового звуку
 • подавлювачі зворотного звязку;
 • кросовери;
 • комутаційні панелі;
 • еквалайзери;
 • дірект-бокси;
 • звукові карти;
 • сплітери.

Всі товари, котрі ви можете обрати в каталозі, відрізняються високою якістю обробки звуку та витривалістю. Широкий вибір дозволить підібрати обладнання, котре точно відповідає вашим фінансовим можливостям.

Основа студії — його величність акустичний процесор

З допомогою акустичного процесора можна в будь-яких умовах налаштувати якісне звучання акустичної системи. Процесор дозволяє зберігати складні налаштування по кожному проєкту в окремі пресети, що значно підвищує рівень керування акустикою. В процесорі встановлено маршрутизатор, котрий розподіляє сигнал користувача зі входів на виходи, як необхідно в даній конкретній ситуації.

Акустичні процесори затребувані практично у всіх галузях, дотичних до звукорежисури: студії, концертні майданчики, DJ-їнг.

Якщо ви маєте обмежені фінансові можливості, можете обрати інтегрований акустичний процесор, котрий допомагає налаштувати якісне звучання практично в будь-яких умовах.

Створюємо просторове звучання за допомогою джерел фонового звуку

Щоби якісно озвучувати великі приміщення, необхідно обробники звуку купити в Києві, а саме джерела фонового звучання.

Озвучування приміщень відбувається за допомогою декількох видів акустики: мікрофон, мікшерний пульт, підсилювач, професійна акустика пасивного типу і програвачі. Останні й виконують роль джерела фонового звуку.

Основні різновиди цих приладів:

 • AV-ресивер — використовується для якісного відтворення відео та аудіо, оснащується цифровим трансформатором аудіо потоків;
 • рековий програвач, котрий створює гнучкість звукових налаштувань, можливість перемикатися та програвати музику з різних носіїв;
 • мережеві програвачі – відрізняються від класичних можливістю відтворювати музику зі спеціального хмарного сховища;
 • фонокоректори — апаратура, котра використовується поціновувачами вінілових платівок.

Якісне звучання на концертах

Важливою задачею для звукорежисера, котрий модерує концерти, є боротьба з акустичним зворотним звязком. Це явище виникає при багаторазовому проходженні звукового сигналу з резонансною частотою через мікрофон і прилади обробки звуку на звукопідсилювачі. Окрім утворення неприємних звуків зворотний зв'язок створює небезпеку для вух слухачів, може вивести з ладу високочастотні динаміки. Саме для боротьби зі зворотним звязком були створені придушувачі зворотного звязку. Вони ще на стадії саундчеку перевіряють підсилювачі, за допомогою еквалайзеру ефективно придушує зворотній зв'язок.

Обладнання для обробки звуку

Звукові карти — повноцінна студія у вас удома

Сучасні звукові карти відрізняються компактними розмірами, при цьому відкривають безліч можливостей перед музикантами та звукорежисерами. За допомогою звукової карти можна швидко провести всі необхідні етапи для запису композиції. Щоби записувати вокал чи гітарні партії, вам не потрібно буде вмикати додаткове обладнання. Для зручності налаштування інструментів у більшості звукових карт передбачено повнофункціональний хроматичний тюнер та метроном.

Ці та інші обробники звуку замовити онлайн ви можете в магазині ShowTime.

Вгору