Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розумні термостати

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відмінності та принцип роботі розумних термостатів

Розумний термостат — це частина екосистеми розумного будинку, котра автоматизує процеси регулювання температури в помешканні. Магазин ShowTime пропонує розумний термостат купити в Україні, обравши посеред широкого асортименту моделей.

Розумні термостати

В чому полягають особливості смарт термостатів?

Цей компактний пристрій під'єднується до енергосистеми будинку чи квартири, після чого він дозволяє користувачам змінювати та контролювати температуру. Виконувати подібний контроль можна через смартфон та навіть дистанційно. Основна зручність розумного термостата полягає в тому, що ви зможете перевіряти та регулювати температуру в будинку, навіть на відстані.

Найчастіше розумні термостати використовуються в системах опалення приватних будинків. Однак, якщо у квартирі встановлено котел, такий пристрій також можна під'єднати до системи опалення.

Основна причина обрати розумний термостат – заощадження енергії, адже ви зможете дуже точно регулювати температуру, не витрачаючи зайвої енергії. Друга причина — зручність користування.

Ви зможете легко та швидко регулювати температуру в системі опалення та кондиціонування, незалежно від того чи знаходитесь удома, чи працюєте.

В термостат, керований зі смартфона, можна запрограмувати ваш розклад, на основі чого він буде знижувати чи підвищувати температуру автоматично. Наприклад, якщо ви часто вмикаєте кондиціонер, термостат зможе вимикати та вмикати його, аби пристрій даремно не витрачав електроенергію.

Розумний термостат працює за принципом геофенсинга. Якщо пояснити це просто, пристрій, використовуючи технології позиціонування, схожі на GPS, створює віртуальну зону. Коли смартфон покидає межі зони, термостат спрацьовує, відключаючи пристрої.

Програмовані розумні термостати дозволяють встановлювати температуру в різні години дня, що дозволяє знижувати її, коли вас немає вдома, значно знижуючи споживання енергії. Окрім цього, термостати ділять помешкання на зони, автоматично задаючи температуру для кожної кімнати — це дозволяє витрачати енергію ще ефективніше.

Встановлення розкладу, засноване на вашій ефективності та присутності/відсутності вдома, гарантує найвищі результати в плані економії.

При виборі розумного термостату слід зважати на такі важливі опції:

  • наявність звітів з використання, котрі надають точну інформацію про те, скільки енергії було використано;
  • датчики руху, котрі взаємодіють з термостатом, надаючи точну інформацію поза розкладом, наприклад, якщо ви повертаєтесь з роботи в незвичний час;
  • геофенсінг — він програмує зону навколо будинку, відстежує місце перебування смартфона, щоби активувати домашній та віддалений режим.

Популярні моделі розумних термостатів

Один з найвідоміших терморегуляторів — DEVIreg Smart, котрий відповідає за підігрів підлоги. Термостат регулюється через мережу Wi-Fi зі смартфона чи планшета, дозволяє дистанційно керувати нагрівальними кабелями чи тонкими нагрівальними матами.

Смарт термостати

Термостат приваблює стриманим дизайном, оснащений сенсорним екраном квадратної форми, тому вписується в будь-який сучасний інтер'єр.

Датчики споживання енергії за 7, 30 днів дозволяють краще зрозуміти, як можна заощадити енергію. Система виявлення відкритого вікна автоматично відключає підігрів підлоги.

Fibaro Heat Controller — розумна термоголівка з зовнішнім датчиком температури, котра дозволяє легко контролювати температуру в приміщенні. Інтуїтивно зрозуміле керування графіками опалення дозволяє суттєво знизити споживання енергії.

Обрати потрібний вам різновид розумного термостата вам завжди допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору