Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стейджбокси

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стейджбокси як елемент сценічного обладнання

Для онлайн роботи з живим звуком дуже важливо мати відповідну кваліфікацію. Але її буде недостатньо, якщо не забезпечити фахівця належним обладнанням. Для звукорежисера, який працює на концертах, зйомках, конференціях і спектаклях, дуже важливо купити стейджбокс. На сайті нашого магазину ви знайдете дане обладнання з найдостойнішими характеристиками. Це дасть змогу спростити підключення величезної кількості різного устаткування, зменшити фінансові вкладення в розведення кабелів по залу і на самій сцені.

Стейджбокси

Якими особливостями конструкції і функціонування відрізняються стейджбокси з каталогу нашого магазину?

Stagebox — це пристрій, який використовується як складова частина сценічної акустичної системи. У відповідному сегменті ринку дане обладнання користується великим попитом. Можна купити стейджбокси в Україні, скориставшись пропозиціями нашого магазину. Тут ви знайдете високоякісне цифрове обладнання від топових виробників, призначене для різних умов експлуатації.

Призначення

Цифровий стейджбокс розроблений спеціально для полегшення роботи всіх, кому доводиться організовувати функціональність звуковідтворювального обладнання. Це різні технічні співробітники, звукоінженери, а також інші фахівці, зайняті установкою, розміщенням, налаштуванням сценічного обладнання, забезпеченням якісної комутації. Щоб підтримувати всю цю сферу, і важливо купити стейджбокс. У Києві та інших населених пунктах України найвигідніше вибирати такі пристрої з нашого каталогу. Переважно ці пристрої застосовують під час:

  • різних живих концертів;
  • театральних вистав;
  • на телебаченні та зйомках.

Переваги

Цей вид сценічного обладнання не назвеш досконалим. Але разом з тим він має масу переваг. Такий прилад компактний, легкий, інтуїтивно зрозумілий в експлуатації. Він влаштований таким чином, щоб виключити необхідність з'єднувати кабелями звуковідтворювальне обладнання на сцені і мікшерний пульт. Організація магістралі, застосована в стейджбоксі, має логічну структуру. Завдяки щільному пакуванню істотно зменшується обсяг допоміжного обладнання. Також застосування цього пристрою звільняє більше простору на сцені, не призводить до плутанини і безлічі перешкод для легкого переміщення по майданчику. Важливо, що стейджбокси, замовити з доставкою які можна в нашому інтернет-магазині, не потребують спеціального обслуговування, а також можуть функціонувати за ускладнених зовнішніх умов. До переваг даних пристроїв можна також віднести:

  • універсальність конструкції;
  • доступну вартість приладу;
  • надійність і практичність.

Stagebox

Наш асортимент

Якщо у вас виникла необхідність придбати таке обладнання, то ви можете вибрати його на нашому сайті. Ми пропонуємо продукцію таких відомих брендів, як Allen Heath, DiGiCo, Soundcraft, Waves. Ці пристрої належать до категорії мобільних модулів розширення і застосовуються як цифровий елемент мікшерної системи. Вони мають велику кількість доступних віддалених входів і виходів. Корпус таких приладів досить міцний. Найчастіше він доповнений гумовими бамперами і ручкою для перенесення.

Це далеко не всі переваги, якими відрізняються наші стейджбокси. Ціни на них цілком доступні. А їхні характеристики відповідають найвищим стандартам якості та функціональності, що підтверджується належними сертифікатами.

Вгору