Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Генератори диму і туману

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Генератори диму і туману: спецефекти з реалістичною імітацією природних явищ

Використання ефекту диму, туману та інших аналогічних явищ буває актуальним у багатьох випадках. Особливо часто вдаються до таких приладів під час різних свят, фотосесій, спектаклів, концертів і навіть офіційних урочистостей. Крім того, купити генератори диму і туману можна для створення антуражу під час зйомок кіно. Недарма ці агрегати користуються таким величезним попитом. У широкому асортименті вони представлені і в нашому інтернет-магазині.

Генератори диму і туману

Що собою являють генератори диму і туману з каталогу нашого магазину?

Такий спецефект бачили всі: якщо не на власні очі, то на екрані телевізора. Це клуби складної пари, які нагадують дим, хмари, туман. Вони утворюються за допомогою такого пристрою, як генератор диму і туману. Купити в Україні його можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо оригінальні пристрої від найкращих сучасних виробників на вигідних умовах.

Особливості конструкції

Основний компонент такого генератора — це компресор. Він має бути досить потужним, щоб різні види рідин і лід перетворити на серпанок за допомогою нагрівання і подальшого охолодження. Хмари напівпрозорі, легкі, не розсіюються якийсь час. У них відсутні суспензії з перегорілих твердих частинок, які є в справжньому диму.

Різновиди рідин

Щоб отримати штучний дим і туман, генератор, замовити онлайн який можна в нашому магазині, наповнюється спеціальною рідиною. До її складу входять масла і пропіленгліколь. І до речі, формула такого наповнювача нагадує курильні суміші для вейпів. Можна також вибрати рідини з водною основою. Але їхня вартість дещо вища. До того ж їх можна застосовувати не з усіма видами генераторів. Фахівці рекомендують вибирати рідину тієї самої торгової марки, що і придбаний вами генератор. Таким чином ви забезпечите його високу функціональність. А ось якщо вибрати рідину незрозумілого складу, то можна вивести генератор з ладу. За щільністю розрізняють наповнювачі для генератора таких видів:

  • Легкі. Це прозорі клуби пари, які дуже швидко розсіюються.
  • Середні. Це більш важкі клуби, які довше зберігають свою структуру.
  • Важкі. Такі маси максимально довго не будуть розсіюватися завдяки високій щільності.

Функціонування приладу

Діє цей пристрій досить просто. Такий феєричний ефект забезпечується його конструкцією. Бак приладу наповнюється рідиною, що складається, наприклад, з води і масла. За допомогою нагрівального елемента вони починають випаровуватися. Для цього на самому початку роботи необхідно ввімкнути генератор. Він має побути в такому стані кілька хвилин.

Після цього нагрівач починає остигати. Наступним циклом є саме перетворення пари в досить щільні маси типу туману і диму. Генератор, замовити з доставкою якої можна в нашому магазині, має нескладну конструкцію. Але вона забезпечує стрімке формування клубів диму і хмар, а також їхнє швидке розсіювання.

Генератор туману

Асортимент генераторів

У нашому каталозі представлені такі агрегати різних видів. Це продукція топових брендів, включно з торговими марками Martin, Elation, Acme, Bosch, PSL. Деякі моделі можуть виробляти не тільки дим і туман, але навіть штучний сніг. Управління цими пристроями здійснюється через спеціальний пульт або безпосередньо через кнопки на корпусі.

Рекомендуємо вам генератори диму і туману купити недорого в нашому інтернет-магазині. Будь-яке ваше свято за допомогою такого пристрою стане незабутнім.

Вгору