Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HDMI перемикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

HDMI (High Definition Multimedia Interface) - це тип цифрового інтерфейсу, основним функціональним призначенням якого є підключення різних мультимедійних пристроїв і передачі відеопотоку високої чіткості (HD, 1080p), а також якісної передачі цифрового аудіосигналу, захищеного від копіювання. Сучасний HDMI-інтерфейс - це інтегрована аудіо- та відеозв'язок, використовувана для якісної передачі незжатих зашифрованих і цифрових даних. Популярність і актуальність HDMI ростуть прямо пропорційно поширенню плазмових телевізорів, дисплеїв LED і інших пристроїв, що підтримують HD (високу чіткість). Саме дана причина штовхає компанії-виробників телевізорів, моніторів і медіаплеєрів за замовчуванням розміщувати роз'єм HDMI на задніх або бічних панелях своїх пристроїв.

HDMI спліттер - це спеціальний перехідник, що дозволяє підключати один і більше пристроїв з HDMI-входами до одного джерела, тобто ділить вхідний сигнал на безліч вихідних, які передаються на сукупність пристроїв відображення без втрати сигналу. Пристрій не тільки розподіляє, але і підсилює HDMI-відеосигнал.

Сплітери HDMI відрізняються кількістю числа виходів. Виробники використовують маркування 1 на "N" для зручного визначення співвідношення входу і виходів. Наприклад, 1 вхід-2 виходи (1х2), 1 вхід - 8 виходів (1х8) і т.п.

HDMI перемикачі: забезпечте надійне з'єднання за допомогою якісних комплектуючих

Даний пристрій призначений для адаптування безпосереднього сполучення на фізичному рівні. На відміну від перетворювача, він має різні роз'єми. Наприклад, можна купити перемикач HDMI з каталогу нашого магазину, у якого один полюс буде під USB, а інший — для підключення HDMI.

HDMI перемикачі

Що собою являють HDMI перемикачі з каталогу інтернет-магазину Showtime?

Перемикачі HDMI — це мультимедійний інтерфейс високої чіткості. Такі пристрої чи, інакше кажучи, адаптери застосовуються для передачі та конвертації сигналу HDMI між відмінними між собою видами роз'ємів, аудіо чи відео стандартами. Представлені на нашому сайті HDMI перемикачі є інтерфейсом, який допомагає передавати високоякісний звуковий чи відеосигнал між різними пристроями, наприклад, телевізором, монітором ПК, мультімедіа проектором, ігровою приставкою, системним блоком комп'ютера чи акустичною системою.

Основні різновиди

Перемикачі HDMI в нас можна підібрати під різні варіанти виходів та входів, до прикладу:

 • З HDMI на VGA. Такий вид адаптерів дозволяє підключати прилад із HDMI-портом до комп’ютерного монітора чи мультимедіа проєктора, які мають лише VGA-роз’єм. Такий стандарт ще вважається додатковим при трансляції відеоконтенту.
 • З HDMI на Дисплей Порт. Подібні адаптери дозволяють підключати прилади з HDMI на монітор ПК чи дисплей, які оснащені виходом типу DisplayPort. Цей варіант також застосовується для транслювання звуку та відео. Тому для такого випадку в нашому інтернет-магазині замовити HDMI перемикачі можна з належними параметрами.
 • З HDMI на DVI. Дані адаптери розроблені для підключення приладу з HDMI на монітор ПК чи телевізор, на яких передбачені входи типу DVI. Такий інтерфейс переважно підтримує лише відеоконтент. Тому для транслювання звукового сигналу в такому випадку може застосовуватися спеціальне сполучення.
 • З HDMI на HDMI Micro/Mini. Такі перемикачі застосовуються для зв’язування пристроїв з портом HDMI з приладами, які оснащені HDMI роз’ємом Mini чи Micro. Такі порти є помітно дрібнішими. Переважно їх застосовують в компактній мобільній електроніці, зокрема, в цифрових відеокамерах, а також смартфонах.
 • З HDMI на аудіо. Певні групи адаптерів здатні розподіляти звуковий сигнал та відео контент типу HDMI. Перемикачі замовити онлайн у нас можна для під'єднання більшості звукових систем чи просто навушників. Їх застосування забезпечить швидку трансляцію й конвертацію без втрати якості отриманого зображення.

Специфіка вибору

Сучасні перемикачі HDMI застосовуються на пристроях з роз’ємами зовнішнього керування для їх якісної взаємодії. До прикладу, можна використовувати варіант адаптера, що поєднує HDMI та VGA порти. Це буває актуально при підключенні системника з HDMI-портом до застарілого монітора ПК, на якому є VGA-вихід. За умови правильного вибору такий пристрій допоможе суттєво спростити підключення звукового та відео обладнання. У процесі вибору слід враховувати:

 • тип HDMI-перемикача;
 • роздільну здатність приладу;
 • версію перемикача HDMI;
 • частоту оновлення кадрів;
 • підтримку аудіоформату;
 • довжину наявного кабелю;

Сучасні перемикачі HDMI

 • якість виготовлення приладу;
 • сумісність з обладнанням;
 • вартість, наявність гарантій.

Радимо вам на нашому сайті HDMI-перемикачі купити недорого з доставкою по Україні. За умови їх правильного вибору ви зможете забезпечити якісне поєднання різних видів звукового та відео обладнання з можливістю підтримки актуальних для вас параметрів трансляції аудіо чи відео контенту.

Вгору