Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

HDMI перемикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

HDMI (High Definition Multimedia Interface) - це тип цифрового інтерфейсу, основним функціональним призначенням якого є підключення різних мультимедійних пристроїв і передачі відеопотоку високої чіткості (HD, 1080p), а також якісної передачі цифрового аудіосигналу, захищеного від копіювання. Сучасний HDMI-інтерфейс - це інтегрована аудіо- та відеозв'язок, використовувана для якісної передачі незжатих зашифрованих і цифрових даних. Популярність і актуальність HDMI ростуть прямо пропорційно поширенню плазмових телевізорів, дисплеїв LED і інших пристроїв, що підтримують HD (високу чіткість). Саме дана причина штовхає компанії-виробників телевізорів, моніторів і медіаплеєрів за замовчуванням розміщувати роз'єм HDMI на задніх або бічних панелях своїх пристроїв.
HDMI спліттер - це спеціальний перехідник, що дозволяє підключати один і більше пристроїв з HDMI-входами до одного джерела, тобто ділить вхідний сигнал на безліч вихідних, які передаються на сукупність пристроїв відображення без втрати сигналу. Пристрій не тільки розподіляє, але і підсилює HDMI-відеосигнал.
Сплітери HDMI відрізняються кількістю числа виходів. Виробники використовують маркування 1 на "N" для зручного визначення співвідношення входу і виходів. Наприклад, 1 вхід-2 виходи (1х2), 1 вхід - 8 виходів (1х8) і т.п.

Вгору