Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Автомобільна акустика

Автомобільна акустика: найкращі пропозиції — в Showtime

Водієві набагато веселіше та легше долати кілометри доріг, якщо в салоні авто звучить улюблена музика. Для забезпечення максимальної якості звучання рекомендується використовувати автомобільну акустику. Купити в Україні її можна різних видів та торгових марок. А найкращий вибір такого обладнання пропонується у нашому інтернет-магазині Showtime.

Чому вигідно вибрати та купити автомобільну акустику в інтернет-магазині Showtime?

Приймач або магнітола в автомобілі це вже вчорашній день. Набагато краще прослуховувати музику, використовуючи високоякісну акустику. Тим більше що сьогодні для автомобілів вона виробляється з різними функціональними можливостями.

Автомобільна акустика

Основні різновиди

Акустика випускається різних видів. І вибрати її буде зовсім не важко. Особливо якщо замовити автомобільну акустику через каталог інтернет-магазину Showtime. Ми маємо продукцію всесвітньо відомих торгових марок на будь-який бюджет. Види такої акустики найрізноманітніші.

Компонентна

Це цілий набір різноманітних акустичних пристроїв. Зазвичай до неї входить кросовер як окремий фільтр, кілька динаміків, які дозволять якісно розділити частоти. В результаті звук буде максимально чистим та насиченим. Якщо складно встановити таку акустику, можна скористатися допомогою фахівців.

Коаксіальна

Така автомобільна акустика з каталогу магазину відрізняється способом розміщення акустичних головок. Вони встановлені у спільному динаміку, завдяки чому значно зменшується розмір пристрою. Монтується ця система дуже легко та просто. Для цього немає потреби звертатися до фахівців. До того ж на таку автомобільну акустику ціна є нижчою, ніж на компонентну. Хоча за якістю звучання коаксіальна їй дещо поступається.

Особливості вибору

У процесі вибору оптимальної акустики даного типу потрібно враховувати діапазон частот. У звичайну комплектацію переважно входить стільки динаміків, як і смуг. В основному одна колонка містить два динаміки та 2 смуги. А якщо в акустиці три смуги, то динаміка теж 3. Вони розраховані на низькі, середні та високі частоти. Такий варіант дає найвищий рівень якості звуковідтворення.

Акустика для автомобіля

Будова автоакустики

У стандартну акустичну систему для автомобіля входить автомобільна магнітола, підсилювач, колонки, сабвуфер, дроти та різні комплектуючі для монтажу. Бажано, щоб усі складові такої системи були підібрані від однієї торгової марки. Це забезпечить їх більш якісну сумісність. Існує кілька варіантів схем побудови акустики у салоні автомобіля. Найпоширенішими вважаються такі системи:

  • Бюджетний. Вона складається з основного пристрою, а також задньої та передньої колонки. Важко сказати, що така акустика має високоякісне звучання.
  • З двосмуговим підсилювачем. Крім нього, до цієї системи входить основний пристрій, наприклад, музична колонка, передня і тилова акустика.
  • Із сабвуфером. До цієї системи входить також основний пристрій, передня колонка компонентного типу та підсилювач. Така комплектація забезпечує гарне звучання.
  • Професійна. Ця акустична система відрізняється найвищим рівнем відтворення звучання. Її вартість є досить високою. Складним є монтаж системи.

Рекомендуємо вам якісну автомобільну акустику замовити з доставкою по Україні до будь-якого населеного пункту. Ви неодмінно залишитеся задоволені якістю покупки, і рівнем наших послуг.

Вгору