Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Проектори для школи

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Проектор для школи: кращий засіб для організації інтенсивного і цікавого навчання

У навчальних закладах сьогодні використовуються найрізноманітніші види мультимедійного обладнання. Один з найбільш зручних і корисних для школи — проектор. Купити в Україні його можна в багатьох торговельних точках. Але якщо вам потрібен реально якісний прилад такого типу, рекомендуємо зробити вибір в нашому інтернет-магазині Showtime.

Чому проектор — це реально промінь світла в царстві шкільної освіти?

Утримувати увагу сучасного школяра на навчальному процесі досить складно. Адже нинішнє покоління дітей звикло до швидкої зміни подій і картинки на екрані. Але це не означає, що їх навчання обов'язково повинно зводитися до танців з бубнами. Зміна інструментів і нових технологій дозволяє збільшити ефективність і інтерес до навчання. Нинішні учні набагато краще сприймають образи, ніж слова. Тому проектор, купити для школи який можна в нашому інтернет-магазині, дозволить показати найефективнішу інструкцію. Її можна запропонувати у вигляді карти або схеми. А формат коміксу для них буде набагато більш зрозумілим, ніж розгорнута інформація, нехай навіть мегаструктурірованная. Сучасні діти погано запам'ятовують інформацію, оскільки можуть все миттєво загугли і отримати відповіді, які не зависаючи над проблемою на довгий час. Тому підтвердження вербальної інформації візуальної дасть їм можливість краще сприйняти інформацію і розкласти її по поличках свого мозку. Транслювати її також можна, використовуючи проектор для школи. Купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах України такі технічні засоби навчання на сьогодні життєво необхідно. Адже вони дають змогу не просто урізноманітнити, а значно поліпшити навчальний процес і рівень засвоєння знань сучасними школярами.

Як правильно вибрати і де купити мультимедійний проектор для школи?

Як показують відгуки наших покупців, кращий вибір гарантовано оригінальних технічних засобів, включаючи проектори, вони знаходять в нашому інтернет-магазині Showtime. Щоб завоювати довіру купівельної аудиторії, ми підбираємо продукцію провідних виробників, включаючи такі всесвітньо відомі бренди, як, наприклад, Canon, Acer, Epson, Hitachi, Optoma, Panasonic і інші імениті бренди. Співпрацюючи з ними без посередників, а також на правах офіційного дистриб'ютора, ми можемо бути впевнені в тому, що це дійсно фірмова продукція. Також завдяки цьому на наші проектори для шкіл ціни нижчі, ніж в середньому по ринку.

Особливості вибору

При виборі такого обладнання потрібно виходити з його параметрів. Розібратися з ними вам допоможуть наші консультанти. Також всю інформацію можна отримати з картки товару. Сприяє правильності вибору інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту і зручні фільтри. Основні критерії вибору:

  • Розширення. Для презентації підійде рівень 1,02Х0,77 мегапікселів. Чим вище рівень дозволу, тим чіткіше буде зображення.
  • Світловий потік. Від нього залежить розмір екрану для отримання оптимальної яскравості. Важливо враховувати обсяг приміщення і рівень освітлення в ньому.
  • Відстань до екрану. У стандартному класі воно не повинно перевищувати 10 м від останньої парти до лінії екрану діагоналлю 70 на 100 дюймів.
  • Яскравість променя проектора. Для стандартного шкільного приміщення рекомендуються вибирати прилади, в яких вона становить 2300-2600Лм.

Це далеко не всі критерії, за якими можна вибрати і замовити проектор для школи. З нашого асортименту ви зможете вибрати кращі моделі, які забезпечать відмінну візуалізацію навчальної інформації.

Вгору