Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фонокоректори

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фонокорректор - це пристрій, що служить для перетворення звукової доріжки з вінілової платівки. Без цього пристрою неможливо озвучити вініл в повній мірі, оскільки звук технічно записується інакше, ніж на диски CD для акустичних систем, налаштованих на відтворення сигналу чутливістю не нижче 150-200 мВ. У той час як чутливість сигналу з магнітної головки вінілового програвача порядком нижче: у головок MM - близько 5 мВ, у головок MC - близько 0,2 мВ. Передача сигналу відразу на підсилювач або акустичну систему без Фонокоректори недоцільна, так як звук, одержуваний на виході буде занадто тихим, слабо помітним і майже без басів.

Саме тому фонокоректор - це незамінний атрибут для справжніх шанувальників вінілу.

Ключова роль при створенні звуку належить картриджу (голівці звукознімача), він і фонопредусілітель впливають безпосередньо на звучання програвача. Часто недорогі вертушки мають вбудований фонокоректор, але він разюче поступається за якістю звуку своїм стаціонарним колегам. В процесі вибору програвача потрібно звернути увагу, чи можна відключити фонокоректор. Якщо такий варіант передбачений, то в подальшому буде зручно купити фонокоректор, звук якого подобається більше, і підключити його в тракт сполучною ланкою між вертушкою і підсилювачем (ресивером).

Фонокоректори технічно можна розділити на дві категорії - ММ і МС, які відрізняються принципами перетворення сигналу.

Фонокоректори, що покращують звучання з вінілового носія до ідеального рівня

Вінілові програвачі останнім часом набувають нове життя. Природно, тепер вони мають досконаліші параметри й функціональні можливості. Сприяє цьому і використання таких пристроїв, як фонокоректори. Купити в Україні їх можна від самих різних брендів. Кращі з них представлені в каталозі нашого інтернет-магазину.

Фонокоректор

Що собою являє фонокоректор від інтернет-магазину Showtime?

Цей пристрій використовується для забезпечення синхронного функціонування вінілового програвача з колонками й підсилювачем. Фонокоректор підвищує силу звуку і перетворює до необхідних параметрів. Крім того, він змінює частоту сигналу загальноприйнятого світового рівня RIAA.

Специфічні параметри Фонокоректори

В основному на сучасному ринку дані пристрої представлені з рухомо закріпленим магнітом ММ-картриджів. Також переважно фонокоректори з каталогів більшості виробників підтримують параметри рухливої котушки з MC-звукознімачем. Їх головки можуть мати різні параметри імпедансу і вихідного напруги. Для цифрових фонокоректорів застосовується механізм коригування налаштувань за характеристиками звучання. В результаті кожен слухач може здійснити налаштування з урахуванням своїх особистих переваг. У такій системі функція Фонокоректори полягає в коригуванні проблем і забезпеченні обробки сигналу для отримання ідеальної якості. Частоти високого рівня при цьому знижуються, а низького — доводяться до необхідного показника.

Основні різновиди Фонокоректори

Устаткування для обробки вхідних сигналів може бути цифровим, комбінованим і ламповим. Для кожного конкретного випадку властиві функціональні плюси й мінуси. Перед тим, як купити фонокоректор, в інтернет-магазині Showtime вам порекомендує розібратися з якістю звуку конкретних виробів. Фірмові пристрої такого типу дають можливість слухати платівки на самому гідному рівні звучання, без технічних збоїв і спотворень. Придбання такого приладу професійного рівня дозволить отримувати натуральний природний звук зі звичайного вінілового програвача.

Фонокоректор для вінілу

Асортимент фонокоректорів від Showtime

У нашому інтернет-магазині фонокоректори замовити можна самих різних видів, включаючи MM і MC. Це два типи головок. Варіант MC обійдеться трохи дорожче, але і якість звучання він забезпечить відчутно краще. Однак переважно на вінілових програвачах платівки слухаються через картриджі ММ типу. І в торгівлі вони представлені також таким видом гри. Тому купити фонокоректори в Києві та інших містах України вважається абсолютно достатнім з MM картриджем. А обладнання з голкою під варіант MC не завжди раціонально купувати, особливо з огляду на специфіку звукової системи і її високу вартість. Для найвитонченіших меломанів пропонуються варіанти, в яких передбачена можливість перемикання з режиму ММ на варіант MC. Багато фонокоректори обладнані роз'ємом під навушники, ручкою управління гучністю Variable і кнопкою зниження звуку Mute. Представлені в нашому інтернет-магазині фонокоректори виготовлені на підприємствах таких іменитих брендів, як АУДІО-ТЕХНІКА, CAMBRIDGE AUDIO, PRO-JECT, PASS LABS, ТОНАР, VAN DEN HUL, AVID та інших всесвітньо відомих торгових марок, що свідчить про їх гідному рівні.

Пропонуємо вам кращі сучасні фонокоректори замовити з безкоштовною доставкою по Україні в інтернет-магазині Showtime. Дані пристрої прослужать вам багато років, значно покращуючи якість звучання ваших вінілових платівок.

Вгору