Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Midi контролери

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

MIDI контролери — швидке та зручне створення музики

Створювати цифрову музику буде набагато простіше та легше, якщо застосовувати додаткове обладнання, наприклад, MIDI-контролери. Такі пристрої роблять процес створення музики захопливішим та ефективнішим. Однак, щоби не загубитися у різноманітті MIDI пристроїв, потрібно звернути увагу на ключові характеристики. MIDI контролери купити в Україні пропонує магазин ShowTime – тут на вас очікує велика кількість пристроїв для програмування музики.

Midi контролери

Особливості роботи MIDI контролерів

Для початку відзначимо, що MIDI контролери, попри зовнішню схожість з клавіатурою, самостійно не видають звуки. Сама абревіатура має розшифровку Music Instrument Digital Interface, тобто цифровий інтерфейс музичного інструменту.

MIDI-контролер є не самостійним пристроєм, а інтерфейсом для цифрової аудіостанції. Тому важливий нюанс, на котрий потрібно звертати увагу: MIDI-клавіатура повинна бути зручною для конкретної аудіостанції.

Щоби обирати було зручніше, звернемо увагу на основні типи MIDI-контролерів: універсальні чи спеціалізовані. Універсальний контролер може працювати з будь-якою програмою аудіостанції чи синтезатором. Виділені контролери розроблені для роботи з одним програмним забезпеченням, тому мають меншу функціональність.

До складу універсальних MIDI-клавіатур входять:

  • безпосередньо клавіатура;
  • педи;
  • ручки для керування;
  • кнопки для програмування.

Музична клавіатура допомагає при завантаженні мелодій та акордів. Педи допомагають програмувати різноманітні барабанні партії. Регулятор дозволяють виставляти різноманітні параметри віртуальних інструментів.

Інші важливі критерії вибору MIDI-клавіатур

Кількість клавіш — найчастіше на пристроях встановлюють по 25 клавіш, тобто близько двох. Також доступні контролери з 49, 61 та 88 клавішами. Навіть невелика кількість клавіш дозволяє керувати низькими чи високими звуками, за допомогою перемикання діапазону.

Додаткові функції. Існують клавіатури, котрі підтримують стандарт міді-поліфонічної експресії, котрий полягає в додатковому вимірюванні руху пальця поверхнею клавіш. Ця особливість впливає на тембр звуку.

Реалізація інноваційних технологій в сучасних MIDI контролерах

Має попит серед професійних музикантів MIDI контролер від бренду Native Instruments, зокрема модель Komplete Kontrol. Контролер має два кольорових екрани високої роздільної здатності та Light Guide для миттєвого візуального зворотного зв'язку.

З цим контролером створення музики стає інтуїтивним, практичним досвідом. Тепер ви зможете передавати експресію, проглядати звуки, налаштовувати параметри, фіксувати свої ідеї, все з одного інтегрованого центру.

Серед можливостей комутації передбачено USB-підєднання, MIDI вхід та вихід, два входи педалі.

Міді контролери

Native Instruments MASCHINE MK3 — третя версія популярної системи, розроблена для бітмейкінгу. В пристрої передбачено 16 мультикольорових педів, чутливих до швидкості та сили натискання, 4-позиційний енкодер, два кольорові RGB дисплеї.

Nektar PACER — зручний ножний USB-MIDI контролер, в котрому передбачено 10 програмованих перемикачів. Також музикант може скористатися Push енкодером, двома входами для педалей, сумарно до 24 пресетів. PACER дозволяє керувати DAW, також він сумісний з плагінами гітарних підсилювачів.

Обрати MIDI контролер, котрий буде відповідати стилю саме вашої музики, специфіці аудіостанції, вам допоможуть консультанти магазину ShowTime. Всі MIDI контролери, представлені в каталозі, відрізняються високою якістю та зручністю керування.

Вгору