Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Музичні центри

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кожен поціновувач музики знає, наскільки важливо максимально якісне звучання запису. Саме це бажання штовхало розвиток носіїв і персональної акустичної техніки протягом усього ХХ століття. Сьогодні сучасна техніка і носії - це високотехнологічні пристрої, які дозволяють домогтися бажаного якості при певних витратах і зусиллях. Організувати домашню акустичну систему для прослуховування музики можна різними способами, все залежить від досвідченості меломана в технічних питаннях, а також від передбачуваного бюджету. Можна зібрати систему з колонок і програвача різних марок, спираючись на свої знання, але можна довіритися виробникам і купити вже готовий комплект - музичний центр з оптимізованими, узгодженими компонентами.

Музичний центр - це, за визначенням, вже якісна звуковідтворюючу апаратуру. Передбачається, що такий центр може працювати з різними носіями і пропонує широкі можливості по налаштуванню характеристик звуку. Проте, так як дана техніка досить популярна вже кілька десятиліть, то на ринку існує величезна кількість моделей, різного ступеня новизни і якості. Більш того, всередині даного сегмента існують свої ніші - музичні центри для домашніх вечірок, для меломанів, для взаємодії з домашніми кінотеатрами і т.д.

В ході вибору відповідної системи варто відповісти на кілька простих запитань - під які цілі, в якому приміщенні і як часто ви плануєте використовувати музичний центр. Це дозволить для початку визначитися з габаритами і потужністю апаратури. У цьому сенсі розрізняють три типи музичних центрів:

  • мікросистеми припускають наявність лише одного блоку, що вміщає і колонки, і програвати, і підсилювач, що займають не більше 180 мм в ширину;
  • мінісистеми можуть складатися з декількох блоків, ширина кожного з яких не перевищує 280 мм;
  • мідісістеми - це багатомодульні збірки для професійних потреб.

Перший тип - це музика на кухні, коли ви готуєте. Також мікросистеми можна брати в поїздки за місто, на дачу або ж на природу. Вони малопотужні, зазвичай до 50 Вт, невеликого розміру, але все ж цілком справляються з відтворення звуку в гідній якості.

До другого типу відносяться ось ті всі музичні центри, які ви представляєте, коли чуєте це словосполучення. У переважній більшості випадків мінісистеми складаються з трьох-чотирьох блоків, в залежності від того, винесено чи усилок в окремий корпус. Потужності такої системи - 50-100 Вт - цілком достатньо для будинку або квартири. Музичні центри даного типу володіють повним набором налаштувань еквалайзера, працюють в більшості випадків з декількома актуальними носіями, мають вичерпний набір аудиовходов і виходів, а новітні моделі можуть підтримувати також мережеві функції, сумісні з сервісами «розумних будинків». Щодо потужності: важливо прикинути напевно, як голосно вам доведеться включати систему, щоб озвучити те чи інше приміщення. Якщо колонки в переважній більшості випадків будуть надриватися, використовуючи більш ніж 70% потужності - беріть потужніший. При такому надриві втрачається якість звуку, а також швидше «зношується» апаратура.

Наступний пункт - комплект звуку. У більшості випадків достатньо простий стереопари + сабвуфер. Великі приміщення краще заповнювати з усіх боків і брати 5.0 / 5.1 системи. Далі все залежить від ваших уподобань. Варто визначитися з носієм - чи потрібен вам тільки CD, або ще й DVD привід. Може, ви шанувальник Blu-ray, або ж передбачає використовуватися виключно флеш-накопичувачі, підключати смартфон, транслювати музику зі стрімінгових сервісів. При виборі також можна спиратися на список підтримуваних форматів, який, втім, досить змістовний у всіх сучасних музичних центрів.

Важливий пункт - матеріал, з якого виготовлені колонки. Кращим все ще залишається дерево - воно максимально позитивно впливає на якість звуку, але при цьому передбачає великі габарити, громіздкість. Пластик деренчить на середніх і низьких частотах, але легше. Оптимальний вибір - пресована деревна стружка, MDF. Моделі з даного матеріалу в міру важкі, справляються з усіма частотами і в той же час дешевше повноцінного дерева.

Чому варто обрати музичний центр?

Більшість подібних пристроїв мають компактні розміри, тож вам не доведеться шукати багато простору для встановлення основи та колонок. Не менш важливою перевагою музичного центру є відсутність необхідності підбирати окремо акустику, адже всі компоненти вже зібрані в єдине ціле.

Музичні центри

На що звернути увагу при виборі музичного центру?

Перед покупкою варто визначитися з тим, які функції повинен виконувати музичний центр у вашому помешканні. Чи хочете ви слухати лише улюблені треки чи співати їх разом із друзями? У другому випадку краще обирати музичний центр із підтримкою функції караоке.

Також варто орієнтуватися на розміри обладнання, адже музичні центри не завжди мають компактні розміри. Для компактних кімнат в магазині ShowTime ви зможете обрати музичний центр, котрий точно підходить для кімнати відпочинку у вашій оселі.

При виборі буде корисно звертати увагу на різновиди музичних центрів:

  • мікросистеми;
  • мінісистеми;
  • повноцінні музичні центри.

Мікросистеми — це девайси моноблоки, котрі займають зовсім небагато місця. Потужність подібних пристроїв може варіюватися від 40 Вт до 150 Вт. В складі мікросистем передбачено тюнер, оптичний привід для прослуховування музики з дисків.

Мінісистеми можуть також мати моноблочну конструкцію чи випускатися у вигляді мультиблоків, тобто складатися з окремих компонентів. Потужності таких систем цілком достатньо, щоби наповнити якісною, голосною музикою квартиру чи невеликий будинок.

Музичний центр може використовуватися в домашніх умовах або ж для проведення вечірок чи корпоративів. Такі системи мають у складі декілька блоків – центр керування, динаміки. Музичні центри відрізняються високою вхідною потужністю, здатні відмінно відтворювати будь-які частоти.

На які модифікації музичних центрів звернути увагу?

Одним із лідерів ринку аудіо апаратури є компанія Yamaha, котра пропонує якісні музичні центри, що можуть виконувати функції домашнього кінотеатру. Зокрема мова йде про YHT-1840, котра відрізняється вишуканим дизайном, з вигнутими формами корпусу.

Комплект музичного центру має глянцевий чорний корпус, котрий в поєднанні з вигнутими формами, чудово доповнює будь-який інтер'єр та сучасні пласкі телевізори. Компактні розміри дозволяють розмістити ресивер та колонки в будь-якому місці кімнати.

Комплект YHT-1840 приваблює не лише стильним дизайном, але й потужним звуком. Завдяки технології Advanced YST II, котра поєднує ефективні принципи використання постійного струму та від'ємного спротиву, компанія Yamaha змогла досягти стабільної поведінки конусу динаміка. Для слухача це значить оптимальний контроль над низькими частотами, відповідно чіткий, збалансований бас. Однак, щоби досягти стабільного та надійного звучання, компанія інтегрувала в колонки спеціальний фазоінвертор, котрий знижує рівень всіх шумів до мінімуму.

Музичні центри для дому

Компанія iFi Retro пропонує оригінальний музичний центр, основу якого становить ламповий підсилювач. Його конструкція надає не лише чудові акустичні характеристики, але й гнучкість під'єднання. Зокрема, підсилювачем підтримуються Bluetooth, USB, цифрові та мережеві джерела, а також під'єднання програвача вінілових дисків,

Музичний центр дозволить насолоджуватися звуком високої роздільної здатності, котрий передається через коаксіальні чи оптичні канали, або ж через USB.

Обрати ідеальний музичний центр ви легко можете в магазині ShowTime.

Вгору