Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Цифро-аналогові перетворювачі (DAC)

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Цифро-аналоговим перетворювачем, як зрозуміло з назви, є пристрій, що забезпечує зв'язок між цифровим світом двійкового коду і аналоговими сигналами струму, напруги, заряду. ЦАП застосовується у великій кількості різних пристроїв, включаючи і сучасні звукові системи. В цьому випадку цифро-аналоговий перетворювач, або ж декодер, як його ще називають, приймає на вході цифровий сигнал у вигляді імпульсно-кодової модуляції, декодує його допомогою кодеків і на вихід пропонує вже звичний аналоговий сигнал. Все це на перший погляд здається складним, але насправді - добре опрацьована технологія, що застосовується повсюдно в дорогих і дешевих моделях звукових програвачів протягом десятиліть.

Імпульсно-кодова модуляція, наприклад - обов'язкова процедура при стисненні аналогового сигналу, яким є голос, відео або ж телеметрія в цифровий код. Кодек - програма або ж пристрій, який цю процедуру виконує в обох напрямках. Таким чином, цифро-аналоговий перетворювач - модуль, який все це вміщує і, отже, просто незамінний в століття цифрових технологій. Адже все більше популярності набирає контент з мережі - двійковий код, який ми можемо сприйняти тільки після розшифровки. Іншими словами - ЦАП є пристроєм, що значно підвищує якість цифрового відео / звуку. У той же час, якщо у вас є якісний підсилювач, то окремий модуль ЦАП купувати немає сенсу, так як «усилка» часто вже мають вбудовані декодери.

Завдяки своїй важливості, найчастіше характеристики ЦАП визначають також основні характеристики всієї системи. Тому, вибираючи музичний центр або ж домашній кінотеатр для дому, варто звертати увагу і на декодер, якщо є можливість отримати про нього хоч якісь відомості.

У зв'язці з комп'ютером ЦАП виконує роль зовнішньої продуктивної звукової карти. Підключається до ПК цифро-аналоговий перетворювач зазвичай через USB і не вимагає доустановки дров. Крім цього ЦАП можна підключити до: будь-якого виду програвачів дисків, до медіаплеєра, до музичних центрів і навіть до ігрових консолей, якщо вас цікавить якість ігрової озвучення і саундтрека.
При виборі більше уваги варто обертати не на технічні характеристики, які у переважної більшості моделей збігаються, але на функціональні можливості, які з кожним роком збільшуються. Завдяки зростанню уваги до якості звуку виріс і попит на ЦАП, що залучає різних виробників в конкурентні війни. В результаті на ринку з'являються декодери, які поєднують в собі кілька різних пристроїв. У більшості випадків - це зв'язка ЦАП + підсилювач або ж ЦАП + програвач. Такі моделі зазвичай дозволяють заощадити, але противагою грошової вигоди є зниження якості, адже два окремих спеціалізованих пристроїв зазвичай краще одного гібрида.

Також порівнюйте набори виходів / входів. Кількість і різноманітність інтерфейсів забезпечують гнучкість пристрою в сенсі сумісності з різного типу обладнанням. У той же час, вам може і не знадобиться багато роз'ємів, кожен з яких додає до вартості цифро-аналогового перетворювача.

У звичайно підсумку, як і у випадку з будь-який звуковий технікою, якість ЦАП визначається за якістю звучання, тому, якщо є можливість, запитуйте тест пристрою перед покупкою і порівнюйте. Варто наостанок відзначити, що в середовищі професіоналів бюджетними вважаються моделі декодерів, вартість яких становить 300-500 доларів.

Високофункціональні процесори Цап Dac і комплектуючі до них

Сьогодні можна вибрати акустичне обладнання аналогового і цифрового типу. Щоб зробити їх сумісними між собою, можна використовувати спеціальні процесори Цап Dac. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо дану продукцію на вигідних для наших покупців умовах.

Цифро-аналогові перетворювачі (DAC)

Що собою являють процесори Цап Dac з каталогу нашого магазину?

Цифро-аналоговий перетворювач призначений для того, щоб приймати звуковий контент в цифровому форматі і трансформувати його в аналоговий. Такий прилад оснащений цифровим роз’ємом і аналогового типу. Він пов'язаний з лінійним входом на передпідсилювачі.

Особливості конструкції

У нашому інтернет-магазині цифрові аналогові перетворювачі Цап Dac замовити можна з можливістю конвертації звуку і передачі його на передпідсилювач. Елементарні варіанти таких пристроїв оснащені одним цифровим входом з портом RCA і однією парою виходу аналогового типу (несиметричних). Складніші за своєю конструкцією процесори бувають оснащені кількома портами цифрового типу і такими ж виходами. У них також передбачені симетричні роз'єми аналогового типу, тумблери для зміни полярності, регулятор для налаштування сили звуку та інші спеціальні компоненти.

Інші характеристики

Представлені на нашому сайті процесори Цап Dac замовити онлайн можна з унікальним або стандартним пристроєм. Вони можуть відрізнятися такими особливостями:

  • Використання кодування типу HDCD. Завдяки цьому процесор можна використовувати для здійснення декодування CD, записаних способом HDCD. Це найсучасніший варіант високої роздільної здатності.
  • Наявність комплекту цифрових входів. Це вигідна особливості. Вона найбільш актуальна при використанні декількох джерел цифрового типу. При цьому перемикання здійснюється за рахунок активації кнопки на фронтальній панелі без перемикання кабелів.
  • Різні види входів. Більшість сучасних процесорів призначені для підключення до них різних видів кабелів. Усі мають коаксіальний роз'єм і RCA. Крім того, можуть бути передбачені скловолоконні або оптичні входи.
  • Придатність до модернізації. Представлені в нашому каталозі процесори Цап Dac замовити з доставкою по Україні можна ризикуєш тим, що можеш пересіктися з реальними моделями, які допускають удосконалення під передачу звукових форматів сучасного типу, наприклад, super audio або варіант на 24 біт.
  • Симетричні порти для виходу. Це стандартна характеристика більшості процесора. Але є моделі, в яких вона відсутня. Завдяки наявності симетричних роз'ємів можна пов'язувати процесор з підсилювачем, використовуючи симетричну лінію. При цьому передпідсилювач повинен мати симетричний вхід.

ЦАП (DAC)

Асортимент процесорів

Сьогодні в нашому інтернет-магазині пропонується величезний вибір цих пристроїв і комплектуючих до них різного виду. У процесі вибору ви можете орієнтуватися за такими критеріями, як, наприклад:

  • Компанія-виробник. У нас ви можете вибрати ці пристрої ось таких брендів, як, зокрема, Arcam, ESI, Fiio, BSS, Beyerdynamic, Atoll, Cambridge Audio, AudioQuest, Cayin, Cablexpert.
  • Тип. Ми пропонуємо обладнання даного виду портативне, придатне для перенесення, виготовлене в компактному розмірі, а також стаціонарного типу чи більш габаритні прилади.
  • Розрядність. Можна підібрати різні потужності, але найбільш затребуваними є моделі на 16/24/32 біта. Якщо у вас виникли сумніви щодо цієї або будь-якої іншої характеристики, ви можете звернутися за роз'ясненнями до наших фахівців.

Крім того, перш ніж вибрати і замовити процесор Цап Dac, в інтернет-магазині компанії Showtime ви можете знайти варіант за типом входів і виходів, за співвідношенням сигналу і шуму, а також з іншими особливостями. У будь-якому разі якість і функціональність будинків в обладнання ми гарантуємо.

Вгору