Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кріплення до проектора

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Купуючи проекційне обладнання, добре б не забути про декілька важливих супутні моменти - де і як встановити проектор і екран для проектора, де будуть зберігатися пристрою і місце, звідки буде здійснюватися на екран виводиться зображення. Виявляється, мало купити проектор, потрібно розуміти, що його доведеться якось підключити, десь поставити або повісити.
Найбільш бюджетний прийом - встановити проектор на звичайному столі або тумбі. Істотний недолік даного способу - велика кількість проводів під ногами, що підвищує ризик падіння і пошкодження проектора. Цей спосіб також не підійде у випадках, коли проектор використовується в навчальному закладі - занадто велика ймовірність того, що багатьом захочеться доторкнутися до нього, натиснути все кнопки, налаштувати об'єктив або ще що-небудь. З іншого боку даний спосіб розміщення має важливу перевагу - мобільність. Проектор можна переносити між приміщеннями, ставити на відповідну поверхню, включати і проводити презентацію, урок і т.п.
Більш зручним з точки зору безпеки та економії простору є стельовий спосіб установки проектора. Для цього необхідно придбати кріплення для проектора, завдяки яким він монтується до стелі, а всі дроти ховаються в спеціальний короб. В результаті маємо закріплений в безпечному місці проектор без хаосу з проводів, що не псує інтер'єр приміщення і не займає багато місця. Однак в цьому випадку проектор позбавляється тієї самої мобільності - без зусиль перенести його в інше приміщення вже не вийде.

Вгору