Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Графічні планшети

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Графічний планшет — незамінний девайс для будь-якого художника і дизайнера

Сьогодні цифрові технології дісталися найрізноманітніших сфер. Навіть художники все частіше використовують не полотно і фарби, а графічний планшет. Купити в Україні його можна в нашому інтернет-магазині для професіоналів і аматорів. Якщо ви спробуєте прості експерименти з таким ґаджетом, то подібна розвага затягне вас надовго.

Графічні планшети

Кому насамперед варто купити графічний планшет?

Такі пристрої є обов'язковими в асортименті сучасних художників, аніматорів, творців ігор і дизайнерів. Вони використовують графічні планшети для найрізноманітніших завдань, пов'язаних зі створенням різних візуальних образів. Насамперед це графіка, що зрозуміло з назви пристрою. Насамперед графічний планшет замовити доречно для всіх, хто займається створенням різних образотворчих проєктів, ілюстрацій, креслень, 3D-візуалізацій, ескізів або концепт-артів. Підійде такий девайс для спеціалістів із ретушування фотографій. Тобто сфера його застосування надзвичайно широка.

Конструкція планшета та особливості функціонування

  1. Зовні графічний планшет з каталогу нашого магазину нагадує звичайний планшет. Однак екран у нього замінений поверхнею, за функціоналом подібною до тачпада. Але тільки він управляється не пальцем, а спеціальним пристроєм, що нагадує ручку. На відміну від інших інструментів на кшталт олівця або тієї ж ручки, перо не обов'язково має торкатися поверхні планшета. Його можна переміщати в повітрі, на мінімальній відстані від цього своєрідного тачпада.
  2. Основна відмінність і перевага в роботі з таким планшетом — це використання пера замість мишки. Адже з його допомогою можна малювати з високою точністю передачі всіх деталей. Хто пробував працювати в програмі paint, той підтвердить, що мишці не завжди вдається відтворювати кожну лінію максимально коректно. Тому перо для графічного дизайнера - це як продовження його руки. На екрані при цьому формується виразна картинка.
  3. Крім того, перо оснащене так званим жалом. Від ступеня його натискання залежить товщина одержуваних ліній. Завдяки цьому якісний графічний планшет, замовити з доставкою який можна в нашому інтернет-магазині, стане незамінним в арсеналі будь-якого 2D художника. Якщо ж напрацювати достатню практику, то він дасть змогу досягти найвищого рівня візуалізації та якості робіт у процесі виконання 3D моделювання.

Планшети для графіки

Ключові характеристики та вибір графічного планшета

У процесі вибору такого обладнання потрібно оцінити його можливості та технічні характеристики. Так, велике значення має розмір тачпада. Найзручнішим буде варіант із робочою поверхнею у форматі А5 або A4. Роздільна здатність має бути максимально високою. Це ж стосується і кількості рівнів натискання пера. Крім того, потрібно враховувати такі моменти:

  • На відміну від звичайного планшета графічний не має екрана. Тому він не підходить для мультимедіа, спілкування, офісних робіт і серфінгу.
  • Здебільшого всі такі пристрої приєднуються до комп'ютера дротовим підключенням. Хоча є варіанти і з bluetooth.
  • Графічний планшет не назвеш мобільним. Хоча це і не актуально, оскільки роботи все одно проводяться біля комп'ютера.
  • До планшета йде функціональна клавіатура і поворотна ручка. Вони спрощують роботу девайса в спеціалізованих програмах.

Якщо ви практикуєте створення цифрових зображень, то вам точно буде вигідно замовити графічний планшет у каталозі інтернет-магазину компанії Showtime. Тут ви знайдете гідний вибір таких пристроїв з оптимальними для вас характеристиками.

Вгору