Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DisplayPort перемикачі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

DisplayPort перехідники: призначення і характеристики

З огляду на величезну кількість сучасних пристроїв, які до того ж можуть бути аналоговими або цифровими, до них розробляється і випускається великий асортимент кабельної продукції. Одними з найбільш затребуваних є DisplayPort перехідники. В Україні вони доступні в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо їх від найкращих сучасних виробників на вигідних умовах.

DisplayPort перемикачі

Для чого використовуються і якими характеристиками відрізняються DisplayPort перехідники з каталогу нашого магазину?

Такі аксесуари призначені для трансляції цифрового і аналогового сигналу. З їхньою допомогою можна зв'язати між собою два порти, які є несумісними. Через DisplayPort перехідник, замовити з доставкою який можна в нашому інтернет-магазині, здійснюється трансляція відео з ноутбука або телевізійної приставки на екран телевізора.

Характеристики

Такий інтерфейс належить до найбільш прогресивних цифрових форматів. З його допомогою здійснюється аудіо- та відеотрансляція контенту досить високого за якістю рівня. У такому роз'ємі обладнано 20 контактів.

Від перехідника йде дріт довжиною до 15 м. Довших варіантів виробники не пропонують. Адже цей параметр обмежується через те, що конструкції перетворювача недоступні. Тому сигнал транслюватися по такому довгому кабелю не буде.

Одна з особливостей, якими відрізняються DisplayPort перехідники з каталогу інтернет-магазину Showtime, - це робота при низькій напрузі. Роздільна здатність у цьому випадку може становити 7.680/4.320 пікселів. Це дає можливість показувати відео у форматі 8К.

Основні види

Дані перехідники виробляються двох видів. Це може бути повнорозмірна або міні-версія. Характеристики у них ідентичні. Але міні-формат призначений для застосування з портативними приладами, наприклад, з ноутбуком або планшетом.

Переваги

Пропоновані в нашому інтернет-магазині DisplayPort перехідники відрізняються масою актуальних переваг. До них належать, наприклад:

  • Високий рівень якості. Завдяки цьому відео контент відтворюється настільки чітко, що про спотворення не може бути й мови.
  • Велика поширеність. Виробники пропонують кабелі у великому асортименті, оскільки на них стабільно високий попит.
  • Захист даних. Він здійснюється за рахунок шифрування, що дає змогу забезпечити високий рівень надійності трансляції.
  • Передача аудіосигналу на досить великі відстані. Це важливо, враховуючи завдання, які виконує перехідник.
  • Розширена сумісність. Цей варіант кабельної продукції сумісний з безліччю найрізноманітніших видів пристроїв.

DisplayPort адаптери

Додатково

Такий інтерфейс був розроблений для комп'ютерної техніки, а точніше для приєднання монітора. Він здатний передавати не тільки відео, але і звук у високій якості. За принципом функціонування такий перехідник істотно відрізняється від аналогічних пристроїв HDMI або DVI. Насамперед DisplayPort оснащений пакетом передачі даних. А ось згадані конкурентні конструкції транслюють контент у форматі суцільного потоку. Завдяки цьому DisplayPort може передавати зображення з найвищою роздільною здатністю без застосування додаткових контактів. Інтерфейс при цьому стає більш розширюваним і гнучким.

Це лише частина переваг і особливих характеристик, якими відрізняються DisplayPort перехідники. Ціни на них у нашому магазині цілком помірні. А їхні гідні характеристики підтверджуються гарантією від виробника і належними сертифікатами.

Вгору