Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчики

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Широкий асортимент датчиків для розумного будинку

Ми живемо в реальності, в якій майбутнє, описане фантастами 20 століття, вже наступило. Нас повсякчас оточують мініатюрні гаджети та роботизовані пристрої, будинки оснащуються «розумними» системами, котрі значно підвищують рівень комфорту нашого життя. Якщо ви плануєте створити в помешканні розумний будинок, в магазині ShowTime зможете розумні датчики купити в Україні.

Датчики

Особливості та різновиди розумних датчиків

Інженерами розроблено чимало сенсорів, котрі мають чітко визначений функціонал. Наприклад, ви можете обрати датчики:

  • руху,
  • освітлення,
  • тиску,
  • протікання,
  • задимленості.

Для забезпечення високого рівня безпеки можна обрати датчик руху — це компактний пристрій, що реагує на переміщення об'єктів у визначеній зоні. Залежно від технології розрізняють детектори:

  • інфрачервоні,
  • ультразвукові,
  • мікрохвильові,
  • комбіновані.

У кожного з цих різновидів є своя специфіка, плюси та мінуси, котрі потрібно враховувати при виборі конкретного датчика. Наприклад, інфрачервоні детектори реагують на теплове випромінювання, вміють визначати розмір об'єкта та його масу. Такі датчики можна налаштувати, щоби вони не реагували на тварин.

Датчики освітленості застосовуються для регулювання яскравості, вмикання та вимикання світла. Такі сенсори можна запрограмувати на вмикання та вимикання в конкретний час, вмикатися відповідно руху та зміні освітленості навколишнього середовища. Досить популярні датчики освітленості, котрі вмикають світло, якщо сенсор вловлює певні рухи в приміщенні. Датчики освітленості можна запрограмувати на вимикання та вмикання в певний час доби (як будильник), створювати різні світлові сценарії.

Сенсори відкриття та закриття встановлюються для контролю вікон та дверей. При проникненні зловмисника, датчик посилає тривожний сигнал на гаджет.

Датчики протікання — досить важливі сенсори, котрі встановлюються в точках, де може відбутися затоплення. Часто такі датчики ставлять у ванній кімнаті, біля радіаторів, біля пральної машинки, поруч із душовою кабіною. Коли на датчик потрапляє волога, спрацьовує аварійне перекриття води.

Датчики задимленості допомагають уникнути пожежі – при фіксації зміни у складі повітря, датчики запускають систему пожежогасіння.

Популярні модифікації розумних датчиків

Має попит продукція від бренду FIBARO, в асортименті котрої можна знайти різноманітні датчики. Зокрема ви можете обрати універсальний мультидатчик Z-Wave, котрий вимірює температур повітря й інтенсивність освітлення. Датчик оснащено акселерометром, котрий визначає будь-яке втручання у пристрій.

Датчики для розумного будинку

Датчик повністю автономний — він працює від батареї, встановлюється легко та швидко на будь-яку поверхню. Світлодіодні індикатори сповіщають про рух, зміну температури, режими роботи, а також активність датчика. Також цей датчик можна використовувати для регулювання освітлення, систем моніторингу присутності.

Датчик присутності Crestron Green Light — потужне та ефективне рішення для зниження витрат на електроенергію, покращення роботи систем освітлення та навколишнього середовища.

В датчику використана подвійна технологія визначення зайнятості — для цього застосовується комбінація ультразвукових та пасивних інфрачервоних технологій.

Внутрішній мікропроцесор аналізує поведінку мешканців, налаштовуючи датчик на оптимальний рівень функціональності.

Обрати потрібний вам датчик для системи розумного будинку вам допоможуть консультанти магазину ShowTime.

Вгору