Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Системи сповіщення

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Обираємо компоненти для системи сповіщення

Сповіщати громадян про небезпеку, транслювати інформаційні повідомлення в магазинах, торгових центрах, допомагають системи сповіщення. Для функціонування подібної системи необхідно декілька компонентів — гучномовець, приймач та підсилювач сигналу. В магазині ShowTime у вас є можливість системи сповіщення купити в Україні.

Системи сповіщення

Основні відмінності функціонування систем сповіщення

Під системою сповіщення мають на увазі сукупність організаційно-технічних заходів, технічних способів оповіщення, апаратури, каналів зв'язку. Ця система необхідна для трансляції тривожних сигналів, повідомлень, котрі стосуються цивільної оборони. Ключове завдання системи сповіщення — вчасно попередити людей про небезпеку, необхідність пройти у найближче укриття. Також системи сповіщення можуть застосовуватися у громадських місцях, для трансляції важливих інформаційних повідомлень.

Ключові компоненти системи сповіщення — це мікшер-посилювач потужності, мікрофон та рупор-гучномовець різної потужності.

Особливості асортименту компонентів для систем сповіщення

Одним із ключових елементів у системі сповіщення є цифровий перетворювач. Такі пристрої представлені в асортименті компанії Inter-M. За допомогою такого цифрового перетворювача просто реалізувати функцію передачі тривожних сигналів, аудіо сигналу, дистанційно.

Подібний цифровий перетворювач забезпечує двосторонню, двоканальну передачу аудіо даних між будь-якими електронними аудіо системами, в мережі LAN і WAN. Для передачі даних використовується технологія Ethernet, та протоколи TCP / IP.

Вбудовані високопродуктивні АЦП та ЦАП забезпечують високу яіксть перетворення аналогів сигналів у цифрову форму, подальше їх відновлення на приймальному кінці, через IP-мережу.

Керувати локальним обладнанням віддалено можливо за допомогою програмованих входів. За їх допомогою відбувається запуск чи припиняється подача аудіо сигналу. Також передбачено вісім програмованих виходів управлення, послідовні порти RS-232 і RS-422. Цифровий перетворювач повністю сумісний із акустичним обладнанням Inter-M.

Серед інших відмінностей слід відзначити:

  • можливість встановлення блоку в 19-дюймову апаратну шафу;
  • живлення може подаватися від джерела змінного струму та акумуляторних батарей;
  • два канали;
  • дані передаються на швидкості 19200 біт / с;
  • діапазон робочих температур – від -10 до +40 градусів.

Панель для системи оповіщення INKEL IEP-8251 дозволяє оперативно транслювати тривожні повідомлення, за допомогою LIVE MIC. Серед важливих відмінностей панелі: автоматичний пожежний датчик, функція безпілотного мовлення при під'єднанні до зовнішнього пристрою автономного мовлення.

Система сповіщення від бренду INKEL забезпечує керування відтворенням аудіо даних за рахунок під'єднання IEP-8251 та IRM-816.

Мегафон системи сповіщення

Система сповіщення здатна сповіщати про пожежу – для цього передбачено 16 сенсорів горіння. Перемикання динаміка відбувається в аварійному чи штатному режимі.

Статус пріоритету легко перевірити за допомогою світлодіодних датчиків. Систему легко розширити до 16 каналів, за допомогою роз'ємів.

В системах сповіщення важливо використовувати гучномовці, зокрема для цієї мети можна обрати мегафон FONESTAR MF-600SGU. Модель працює на акумуляторі, котрий забезпечує до 3 годин автономної роботи.

Серед інших відмінностей мегафона слід відзначити — записувач на 15 секунд, сирена, ручний мікрофон, можливість живлення від батарейок.

Консультанти магазину ShowTime допоможуть обрати компоненти для системи сповіщення.

Вгору