Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Реле й діммери

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Димери та реле: елементи керування освітленням розумного будинку

За старих часів світло могло бути тільки ввімкненим або вимкненим. Ну, хіба що ще відсутнім. Але сьогодні світильники можна налаштовувати на таку яскравість, яка вам найбільше підходить. Для цього, а також для багатьох інших завдань використовуються спеціальні димери і реле. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо продукцію такого типу від найкращих торгових марок на вигідних умовах.

Реле й діммери

Що собою являють і як використовуються димери і реле з каталогу пристроїв для управління освітленням розумного будинку?

Обидва ці прилади мають своє конкретне призначення. Без них не обійдеться робота сучасних освітлювальних пристроїв останнього покоління. Адже це важливо для регулювання параметрів їхнього функціонування. Тому в нашому інтернет-магазині димери і реле замовити можна різних видів конкретно під ваші завдання.

Димери

Це саме той прилад, який забезпечує регулювання яскравості світіння лампочок. У перекладі з англійської слово димер і означає світлорегулятор. Він має такий потенціал:

  • За допомогою такого приладу в домашньому та інших видах освітлення здійснюється управління режимами освітлення. Таким чином створюється настрій, формується фон, підтримується потрібна атмосфера.
  • Крім того, за допомогою таких пристроїв економиться витрата електроенергії. Адже якщо ви регулюєте яскравість, то відповідно зменшуєте потужність споживаної електрики.
  • Використовуючи таку опцію, можна створювати освітлення, яке найбільше підходить для вашого зору. Завдяки цьому ви зможете забезпечити своїм очам можливість відпочинку. Адже для зору важливий спокій після напруги.
  • Якщо правильно використовувати димери, замовити з доставкою які можна в нашому магазині, то це дасть змогу регулювати освітлення під свій настрій. Наприклад, ви можете створити інтимну атмосферу або підтримати ділову обстановку.

Реле

Усі знають, що реле застосовують у багатьох видах електроприладів, включно з насосами, моторами, підйомниками жалюзі, а також багатьма іншими видами обладнання. Це дуже зручно, оскільки дає змогу підтримувати роботу електропристроїв у заданому режимі. Наприклад, за допомогою такого пристосування можна відключати бойлер або конкретну розетку за заданим режимом. Крім того:

  • В освітлювальних пристроях реле застосовується для запрограмованого вмикання або вимикання приладів за бажанням користувача. Така система може бути розподілена до кожної конкретної лампочки. Працює вона з будь-якими типами освітлення, включно зі світлодіодними стрічками, галогеновими лампами, енергоощадними технологіями.

Реле й діммери для керування освітленням

  • Сучасні реле вирізняються стильним дизайном. Тому їх можна встановлювати на будь-якому зручному для вас місці. Вони ідеально впишуться у ваш інтер'єр. Для цього розробники надають таким приладам елегантної форми. Тим більше, що такий пристрій відрізняється компактними розмірами, легкою вагою, наявністю конструктивних елементів для монтажу.
  • Сьогодні в Україні реле купити можна різних видів. Вони можуть бути імпульсними та програмованими. Їхній приклад — це так званий майстер вимикач. У ньому на одну кнопку заведені різні пристрої та лінії. Тому одним натисканням на неї їх можна відключати або навпаки — вмикати. Програмовані реле розраховані на управління різними видами світильників, включно з верхнім світлом, різноманітними підсвічуваннями, черговим або плінтусним видом освітлення.

Рекомендуємо вам на нашому сайті реле і димери купити для управління освітленням розумного будинку. Такі прості прилади значно розширять ваші можливості в плані автоматизації регулювання освітлення і дадуть можливість відтворити різноманітні сценарії та алгоритми в облаштуванні освітлювальних систем.

Вгору