Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Навушники бездротові

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Бездротові навушники як втілення комфорту і свободи

Минув той час, коли навушники можна було використовувати тільки в безпосередній близькості до джерела звуку. Адже вони були буквально прив'язані до нього за допомогою кабелю. Сьогодні цю проблему відмінно вирішують бездротові навушники. Купити в Україні їх можна в будь-якому магазині аудіотехніки. Однак найкращий вибір дійсно якісних, функціональних пристроїв представлений в нашому інтернет-магазині Showtime. Ми пропонуємо продукцію від провідних виробників без посередників за найбільш привабливими розцінками.

Навушники бездротові

Чому вигідно використовувати бездротові навушники з каталогу Showtime?

Гарнітура такого типу надзвичайно зручна з усіх боків. Скептики можуть відзначити, що музичний прилад, що транслює музику на навушники, все одно повинен бути неподалік. Але в порівнянні з їх дротяними предками, такі пристрої дають відчуття цілком достатньою мобільності. Адже бездротові навушники, замовити які можна в інтернет-магазині Showtime, можна тримати від аудіо приладу на відстані до 100 м. Це дуже зручно. Тим більше, що той же мобільний телефон або плеєр можна помістити в кишеню або в сумочку, а потім пересуватися по місту, бігати або їздити на велосипеді. Це основна, але далеко не єдина перевага подібних ґаджетів.

Особливості конструкції й функціонування

Аудіо контент на такі пристрої, як бездротові навушники від інтернет-магазину Showtime, надходить через bluetooth, за допомогою радіотрансляції або інфрачервоних випромінювань. Як уже згадувалося раніше, віддаленість від джерела звуку на сьогодні допускається в деяких пристроях до 100 м. Однак, чим більше відстань, тим вище ризик уловлювання різноманітних перешкод, наприклад, від тієї ж мікрохвильовки або інших електроприладів. Якщо в навушниках з інфрачервоним датчиком перешкоди фільтруються дуже якісно, то радіус їх зв'язку з приймачем не більше 10 метрів. Водночас bluetooth-навушники досить якісно передають звук, мають гарний захист від перешкод, а радіус їх зв'язку з джерелом звуку може перевищувати 10 м. Знову ж таки, чим якісніше такий прилад, тим він більший за розміром. Всупереч цьому, саме такі гаджети найбільш популярні.

Основні різновиди бездротових навушників

Дані пристрої розрізняють за багатьма критеріями. Всі їх потрібно враховувати, перед тим як купити бездротові навушники. У Києві, Миколаєві, Харкові та інших містах України сьогодні найкращим рішенням вважається покупка через Showtime. Наші консультанти підкажуть основні параметри вибору даних гаджетів:

За видом трансляції звуку

Тип технології бездротової передачі звуку може бути дуже різним. Найпопулярніші на сьогодні:

  • Bluetooth передавач;
  • Радіо трансляція звуку;
  • Інфрачервоний випромінювач.

Bluetooth навушники

За варіантом форм-фактору

По конструкції корпусу навушників і розміщення транслятора звуку дані ґаджети бувають таких видів:

  • TWS. Це дуже зручні мініатюрні навушники, що володіють відмінною портативністю і комфортною зарядкою.
  • Вкладиші. Це широко поширені форм-фактори. Вони дають хороший звук і можливість контролювати оточення.
  • Внутрішньоканальні. Вони забезпечують високий рівень захисту від шуму і передачі басів. Однак вони заважають чути оточення.
  • Накладні. Такі навушники зручні для застосування вдома або в робочій обстановці. Але в поїздках вони будуть не дуже комфортними.
  • Повнорозмірні. Дані навушники забезпечують відмінну якість звучання. Вони не тиснуть на вуха, зручні в застосуванні.

Пропонуємо вам відмінне рішення — бездротові навушники замовити безкоштовною доставкою по Україні в інтернет-магазині Showtime. Це будуть ґаджети від провідних брендів за цілком вигідними цінами.

Вгору