Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Домофони

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Домофони, як один із способів захисту від небажаних відвідувачів

Сьогодні більшість багатоповерхівок, а також безліч адміністративно-офісних будівель і підприємств облаштовано спеціальними приладами для контролювання доступу на конкретний об'єкт. Купити домофон в Україні можна різних видів. Гідний їхній вибір пропонується у нас на сайті. Ви зможете вибрати тут пристрої, які оптимально підійдуть під ваші завдання і фінансові можливості.

Домофони

Як влаштовані і як працюють сучасні домофони з каталогів провідних виробників?

За допомогою такого пристрою, як домофон, власник квартири може бачити, хто до нього намагається потрапити. Для цього навіть не потрібно виходити з дому. Причому він може зробити висновок, чи пускати гостя, не показуючи йому, що його просто проігнорували. Адже відвідувач не знатиме, що власник квартири побачив його і просто вирішив не відчиняти двері під'їзду. Тому такий пристрій може забезпечити високий рівень безпеки та комфортності проживання у квартирі. Ви можете купити домофон різних видів. Найбільш поширеними є відео- та аудіопристрої такого типу. Розрізняють також домофони з різними характеристиками і додатковими можливостями.

Конструкція домофона

Перед тим, як вибрати цей пристрій, необхідно розібратися, що з себе представляє стандартний домофон. По суті це комплект мінімум із двох модулів. Але в основному домофон замовити можна з такими компонентами:

  • Панель виклику. Вона ставиться на вхідних дверях у під'їзд або хвіртці. У такій панелі є зчитувальний пристрій, клавіатура для введення коду, аудіомікрофон, динамік, що відтворює, і відеокамера на сучасному домофоні.
  • Абонентський пристрій. Це трубка типу телефонної або панель з монітором. Вони встановлюються безпосередньо в передпокої. З їхньою допомогою здійснюється дистанційне керування замком на встановлених на вході в будинок дверях. До цієї системи входить динамік для прийому повідомлень, мікрофон для відповіді, дисплей на сучасних моделях, меню і клавіатура.
  • Ідентифікатор. Це електронний ключ, який зашифрований на розблокування вхідних дверей. Здійснюється це за рахунок індивідуального коду для доступу всередину. Цю функцію в такому приладі може виконувати ключ, картка магнітного типу, відбиток пальця або сканер інших біоданих.
  • Замок. Він електричний, але ділиться на механічні прилади і магнітні. Замикаючий пристрій вбудовується в механізм блокування і відкривання дверей, зокрема дистанційного. З'єднання замка, вхідної та абонентської груп здійснюється за допомогою кабелю або через інтернет.
  • Додаткові компоненти. До них відносяться комутатор, що зв'язує всю систему воєдино, блок електроживлення, кнопка на дверях зсередини для розблокування дверей, захисні козирки, що не пропускають атмосферний вплив, кронштейни і деталі для кріплення.

Відеодомофони

Основні види домофонів

На нашому сайті домофони замовити можна різних видів. Це продукція відомих виробників з гарантією якості та функціональності. Розрізняють такі прилади аудіо та відео типу, а також:

  • За кількістю абонентів — індивідуальні та групові конструкції таких систем.
  • За системою передачі сигналу виділяють центрову і координатну моделі.
  • За властивостями панелі виклику домофони можна вибрати стійкими до агресивних чинників зовнішнього середовища, з герметичним корпусом, з антивандальною системою.

Існують й інші види таких пристроїв, як домофони. Ціни на них залежать від складності та масштабності конструкції. У будь-якому разі на нашому сайті ви знайдете такі пристрої на найвигідніших для вас умовах.

Вгору