Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мікрофони

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якісні мікрофони з каталогу Showtime

Для здійснення звукозапису, посилення звучання вокалу чи музичного інструменту необхідний мікрофон. Купити в Україні його можна у нашому інтернет-магазині Showtime. Ми пропонуємо продукцію провідних виробників за найдоступнішими цінами. Але це далеко не всі переваги наших товарів та послуг.

Що таке мікрофони з каталогу інтернет-магазину Showtime?

Мікрофон — це єднальна ланка між звуком, що створює голос або інструмент, а також його відтворенням через акустичні системи чи записом. У його вибору важливо враховувати принцип роботи приладу, його технічні характеристики, і навіть інші параметри.

Мікрофони

Ключові характеристики

Сучасний мікрофон, замовити який можна в нашому інтернет-магазині, є акустичним пристроєм. Воно перетворює звуковий тиск на потік електричних імпульсів. Розрізняють низку характеристик такого приладу.

Призначення, будова, специфіка

За типом застосування існують мікрофони таких видів:

  • Стереомікрофон. У його корпусі розміщено дві капсули із протилежною спрямованістю для створення широкого звукового фону. Переважно використовується техніка такого виду MS чи X/Y.
  • Мікрофон тиску. Це прилад розміщений на металевій пластинці капсули. Таким чином запобігає попаданню в діафрагму сигналів, які відображаються від розташованих поблизу предметів. Адже це може призвести до фазових викривлень. Такий прилад застосовується при записі гри на роялі або на театральній сцені.
  • Гармата. Це мікрофон конденсаторного типу. Його використовують на відкритій місцевості. Купити мікрофон такого типу в першу чергу є доречним для кінематографа. Прилад відрізняється вузькою спрямованістю, досягти якої вдається рахунок фазових зсувів звукових хвиль, що транслюються від мікрофона. Тому корпус приладу має технологічні прорізи. Вони призначені поглинання сторонньої інформації. Капсула з нарізами знаходиться на тиловій стороні мікрофона. Тому вся інформація, що потрапляє на нього, не просто акумулюється, а заглушається, не завдаючи шкоди основному потоку.

Додаткові можливості

  1. Якщо вам потрібно замовити мікрофон, в каталогах сучасних виробників ви знайдете прилади з різною спрямованістю. Використовувати їх можна, переключаючи установки.
  2. Також на більшості сучасних мікрофонів передбачено можливість регулювання потужності вихідного сигналу. Рівень зміни можливий на 6-18 децибелів. Це особливо актуально, якщо джерело звуку високе.
  3. Багато мікрофонів оснащені фільтром для урізання низьких частот. Така функція важлива, якщо мікрофон використовується в приміщеннях з потужною акустикою, а також при трансляції прямого ефіру. На одних моделях мікрофонів можна вибирати рівень зрізання низів. На інших мікрофонах дана характеристика не регулюється.

Мікрофон в Україні

Вибір мікрофонів у Showtime

У нашому інтернет-магазині представлений різноманітний асортимент мікрофонів різних видів. Це продукція таких іменитих брендів, як, наприклад, AUDIO TECHNICA, AUDIO TECHNICA PRO, BOSCH, DPA MICROPHONES, INKEL, MARSHALL, MARSHALL ELECTRONICS, MIPRO, MONACOR, PROEL, RAZER, SONY PRO, TASCAM, TRUST, YAMAHA, ZOOM, SE, BEYERDYNAMIC, BLUE MICROPHONES. Також пропоновані у нас мікрофони можна підбирати за аудіорежимом, типом перетворювача, способом підключення, видом роз'єму, опором, матеріалом корпусу та іншими критеріями.

Пропонуємо вам унікальну можливість — у нашому інтернет-магазині найкращі сучасні мікрофони купити зі знижкою. Дані прилади прослужать вам багато років, не втрачаючи вихідних параметрів.

Вгору