Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Клапани радіаторних терморегуляторів

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Клапани радіаторних терморегуляторів: будова, призначення, різновиди

У сучасних радіаторах, які застосовуються в простих і енергоефективних опалювальних системах, за конструкцією потрібне застосування спеціальних вентилів. З їхньою допомогою регулюється надходження і рух термоносія. Купити клапани радіаторних терморегуляторів в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо ці комплектуючі з гарантією високої якості та функціональності.

Клапани радіаторних терморегуляторів

Що собою являють клапани радіаторних терморегуляторів з каталогу нашого магазину?

Такі елементи — це механізми теплового регулювання, за допомогою яких забезпечується безпечна експлуатація опалювальної системи. Адже в процесі опалення будинку або квартири може виникнути необхідність коригувати температуру в різних приміщеннях. Це можна виконати, якщо використовувати якісні клапани радіаторних терморегуляторів. Купити в Києві та інших населених пунктах України їх найзручніше через наш сайт. Адже це будуть високоякісні комплектуючі за доступними цінами. Плюс до всього ви отримаєте своє замовлення в лічені дні, незалежно від адреси доставки та обсягу відправлення.

Призначення

Арматура цього типу застосовується для комфортності експлуатації опалювальної системи, а також для захисту від цілої низки несправностей. Пропоновані в нашому каталозі клапани радіаторних терморегуляторів легко і просто встановлюються. Це дає змогу регулювати параметри розподілу тепла по різних приміщеннях і конкретних радіаторах. За рахунок цього власник будинку отримує можливість істотно економити на оплаті за енергоносії. Крім того, він може забезпечити максимально комфортні умови проживання в кожній окремій ділянці будинку.

Конструкція

Зовні цей вид арматури нагадує звичайний вентиль. У ньому передбачені всі комплектуючі для того, щоб можна було відкривати і закривати просвіт. Таким чином регулюється рух теплоносія. У результаті можна змінювати і температуру, до якої нагрівається радіатор. А отже, таким чином регулюється тепловий режим у приміщенні. У цьому пристрої виділяють кілька конструктивних компонентів. Насамперед це:

  • Вентиль-клапан. Виробляються такі елементи арматури різних розмірів, що потрібно враховувати при виборі даних деталей. Також при цьому потрібно виходити з типу опалювальної системи, особливостей її конструкції і матеріалу.
  • Термостатична головка. Вона виконує функцію температурного регулятора. У разі потреби її можна зняти. Термоголовки можуть мати різну конструкцію і дизайн. Переважно вони є взаємозамінними.

Клапани терморегуляторів для радіаторів

Специфіка вибору

  1. Перш ніж вибрати і замовити клапани радіаторних терморегуляторів, на сайті інтернет-магазину компанії Showtime ви можете ознайомитися з пропонованим асортиментом, характеристиками варіантів, що вас зацікавили. Це полегшить подальший вибір арматури.
  2. Матеріали цих видів арматури мають бути зносостійкими. В основному це чавун, латунь або інші якісні сплави. Також важливо звертати увагу на такі моменти, як вид, специфіку застосування і функціональні особливості опалювального обладнання, для якого обираються клапани.
  3. Дані варіанти комплектуючих для опалювальних радіаторів можуть підбиратися для одно- і двотрубних систем опалення. Щоб арматура підійшла під інтер'єр будинку і приміщення, перед покупкою бажано оцінити особливості її оформлення. Хоча переважно її дизайн можна назвати універсальним.

Рекомендуємо вам у нашому інтернет-магазині клапани радіаторних терморегуляторів замовити з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком помірні. А якість даних товарів і наших послуг стане приємним доповненням до них для наших покупців.

Вгору