Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DJ програвачі вінілу

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

DJ програвачі вінілу: витривалі пристрої зі спеціальним функціоналом

Сучасні діджеї використовують для відтворення музики з платівок DJ програвачі вінілу. В Україні вони пропонуються в багатьох спеціалізованих магазинах. Гідний їхній вибір за помірними цінами ви знайдете у нас в каталозі Showtime. Це високоякісна продукція найкращих сучасних виробників, включно з всесвітньо відомим брендом Reloop. І це далеко не всі їхні переваги.

DJ програвачі вінілу

Що собою являють DJ програвачі вінілу з каталогу нашого магазину?

Такі програвачі призначені для відтворення музики, яка записана на вінілові платівки. У них голка рухається по такому носію акустичного контенту. Під неї нарізані спеціальні канавки, на які і записаний звук. DJ програвач вінілу купити в Києві та інших містах України найвигідніше саме в нашому магазині. Адже у нас ви отримуєте гарантовано фірмову продукцію за помірними цінами. Зазвичай до набору професійного діджея входить два програвачі, між якими встановлюється мікшер. Це пристрій для здійснення плавного перемикання без пауз від одного музичного твору до іншого.

Особливості вибору

У процесі підбору такого обладнання потрібно звертати увагу на багато його параметрів. Наприклад, якісний DJ програвач вінілу на сайті нашого магазину ви можете замовити з такими характеристиками:

  • Витривалість. Порівняно зі звичайними Hi-Fi програвачами такі пристрої для діджея є більш витривалими. Адже на них покладаються величезні навантаження під час виступу професійного діджея.
  • Безліч функціональних можливостей. Такий прилад має бути оснащений широким функціоналом. Це може бути прийом скретчинга. Всі бачили цей рух діджея платівкою взад-вперед, немов дряпаючими звуками.
  • Спеціальні пластинки. Від звичайних вони відрізняються тим, що мають ширший зазор між сусідніми канавками. Також вони з міцнішого матеріалу і є, відповідно, надзвичайно зносостійкими.

Трохи історії

Сучасні DJ програвачі вінілу, замовити з доставкою які можна і в нашому магазині, є аналогом перших моделей, придуманих ще в сімдесятих роках минулого століття. Тоді для діджеїв було випущено першу спеціальну модель Technics SL-1200.

Програвачі вінілу для діджеїв

Програвач був з прямим приводом, в якому і двигун, і диск встановлювалися на загальну вісь. Таким чином істотно підвищувалася надійність конструкції порівняно зі звичайними побутовими пристроями.

Що стосується платівок для діджеїв, то прийом скретчинга вперше був використаний також у сімдесятих роках минулого століття. Причому відкритий він був абсолютно випадково діджеєм Grand Wizard Theodore. Він без будь-якого наміру пересунув платівку, коли на ній перебувала голка, зробивши рух вперед і назад.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині DJ програвач вінілу замовити з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком помірні, а їхня якість відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Вгору