Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сабвуфер для авто

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сабвуфер для автомобіля: пристрій для якісного відтворення низьких звукових частот

На перший погляд може здатися, що використання сабвуфера в салоні авто не має особливого сенсу. Звичайні колонки на задній полиці повинні забезпечити нормальне звучання музики. Але насправді купити сабвуфер для автомобіля в Україні та інших країнах світу вважається більш ніж раціональним рішенням. Особливо якщо правильно вибрати такий пристрій.

Завдання, які виконує сабвуфер в автомобілі

Музика є цілим комплексом частот. За правильного поєднання вони створюють гармонію. Таку музику приємно слухати. Але якщо прибрати певні частоти, то якість звучання значно погіршиться. Так, без ударних та бас-гітари більшість пісень звучатиме не так яскраво. Адже саме ці інструменти задають будь-якій пісні характерний для неї ритм. У цьому полягає одна з функцій, які виконує сабвуфер в автомобілі. Купити його потрібно, щоб забезпечити повноцінне відтворення музичного контенту.

Сабвуфер для авто

Що являє собою і як діє сабвуфер?

У перекладі з англійської дані слово означає піднизькочастотник. Це у дослівному перекладі. Точніше, ця назва означає динамік, який відтворює низькі частоти. Існують пристрої такого типу, що відтворюють частоти 20 Гц. Тобто, це нижня частота, яку здатне чути людське вухо. Водночас, типові динаміки відтворюють звук, частота якого вище 80 Гц. Хоча у тому характеристиках вказуються нижчі частоти. Насправді, коли на такі колонки транслюватимуть сигнал на рівні 20 Гц, то вони просто не відтворюватимуть його. Якщо такий звук і буде чути, то ледве вловимо, особливо коли порівнювати таке звучання із частотою 1000 Гц. Тому якісний сабвуфер для автомобіля, замовити який можна у нашому інтернет-магазині, дозволить слухати музику у повному її колориті. Такий прилад відтворюватиме звучання контрабасу, басу, бас-гітари, а також електронних звуків, які імітують низькочастотні музичні інструменти. Також сабвуфер дає змогу розрізнити всі відтінки низьких чоловічих голосів. Це не вдасться стандартним колонкам.

Основні різновиди автомобільних сабвуферів

Обладнання такого типу буває корпусним та відкритим. Ця класифікація — за способом встановлення приладу. Хоча сабвуфери розрізняють і за іншими критеріями.

  • Корпусний сабвуфер є звукоперетворювальним пристроєм, зануреним у корпус. Об'єм такого обладнання вимірюється у літрах. Його можна просто покласти на задню полицю авто.
  • Відкриті авто сабвуфери, замовити з доставкою, які можна в нашому інтернет-магазині, встановлюється за рахунок врізання. Зазвичай для цього використовується задня полиця в салоні або сидінні.
  • Корпусні сабвуфери бувають активними та пасивними. Різниця між ними полягає в тому, що перший варіант оснащений вбудованим у нього в базовій комплектації потужним підсилювачем.
  • Розрізняють також сабвуфери за розмірами. Переважно використовуються 10-, 12- та 15-дюймові пристрої такого типу. Чим динамік більший, тим нижче звучання він створюватиме.

Автомобільний сабвуфер

  • SPL сабвуфер. Такі пристрої розроблені для того, щоб формувати максимально потужний звуковий тиск. Для трансляції музичних творів у них не потрібно.
  • Закритого, фазоінверторного та бандпас типу. Це класифікація сабвуферів на вигляд корпусу. У кожному з них професіонали визначають масу переваг, хоча є в них деякі недоліки.

Пропонуємо найкращі сучасні сабвуфери для автомобіля купити недорого в інтернет-магазині компанії Showtime. Це продукція таких брендів, як JBL, Niles, Ground Zero та інші відомі бренди, з гарантією фірмової якості та оригінального походження.

Вгору