Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

USB кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комп'ютерне аудіо вже давно і щільно увійшло в побут багатьох меломанів. Для зручності побудови аудіосистем на основі ПК часто використовую USB кабелі для аудіо, про переваги і недоліки яких часто сперечаються. Спочатку передбачалося, що стандарт USB буде вносити зайві спотворення в сигнал при передачі від комп'ютера на інші блоки системи, але тести показують, що все навпаки. USB кабелі, особливо виготовлені з високоякісних матеріалів, значно впливають на якість звуку, практично як повноцінний блок аудіосистеми.

При виборі USB кабелю для аудіо варто звернути увагу на кілька моментів. По-перше, на дроті повинно бути маркування AWG, що означає American Wire Guide. Дана маркування говорить про підвищені стандарти, застосованих до кабелю. Другий важливий момент - товщина кабелю. Чим він толще, тим більше перетин у провідників, що в свою чергу означає ширину каналу (шину даних). Третій важливий момент - наявність екранування, який зазвичай позначається словом Shield на пластиковій ізоляції. Це дуже важливо, тому що без екранування на аудіосигнал впливатимуть і Wi-Fi і що лежать поруч телефони. Якщо останні два вимоги не зберігаються, то краще застосовувати феритових кільця біля входу і виходу. Конструктивно ж найкращим кабелем стане кручена пара.

Та все це безпосередньо впливає на якість сигналу, а тому ясно, що звичайний дешевий USB кабель для підключення зовнішніх накопичувачів - не зовсім вдалий вибір для межблочного з'єднання аудіосистеми. Іншими словами, USB кабель для аудіо - це цілком реальний варіант, але лише за умови високої якості самого кабелю. Варто лише запам'ятати важливі моменти - чим ширше і коротше USB провід, тим краще. І важливо, щоб він мав екранування.

Обираємо аудіо кабель USB

Кабель USB використовується в нашому житті повсюдно, не лише для заряджання пристроїв, але й для передачі інформації, зокрема аудіо даних. Тому важливо обирати кабель дуже відповідально, з урахуванням особливостей пристроїв. Також слід звертати увагу на якість кабелю — якщо він тонкий, то швидко переламається і вийде з ладу. Магазин ShowTime пропонує чудову можливість аудіо USB кабель купити в Україні. Всі модифікації USB кабелів відрізняються високою якістю жил та ізоляції.

USB кабель

Основні критерії кабелів USB

Одним із важливих факторів вибору кабелю є товщина кабелю. Сучасні дроти складаються з багатожильного кабелю, в якому заховані декілька жил. Одна частина цих жил використовується для передачі даних, а інші — для заряджання гаджетів.

Товщина проводів маркується за стандартом AMG — для USB-проводів застосуються типорозміри 28/28 і 28/24 AWG. Оптимальним вибором вважаються моделі 28/24, адже вони забезпечують заряджання телефону через товстішу жилу 24 AWG, площею перетину 0,511 мм. Саме тому кабелі з таким маркуванням можуть пропускати до 3,5 А.

На швидкість заряджання кабелю та передачі даних впливає також і довжина кабелю, точніше опір. Довгі кабелі забезпечують більший опір.Швидкість зарядки також залежить від довжини кабелю, а точніше від опору. Чим більше довжина, тим вище опір, відповідно довше заряджання і передача даних.

Переваги аудіо USB кабелю

Головна відмінність USB під'єднання полягає в тому, що такий кабель передає на динаміки аудіо дані в необробленому вигляді. Простіше кажучи, якщо ви під'єднуєте смартфон через роз'єм USB, то отримаєте вищу якість звучання.

Відомі бренди аудіо USB кабелів

Найкраще обирати кабельну продукцію відомих брендів — так ви матимете гарантію високої якості звучання.

Одним із відомих виробників аудіо USB кабелів є AudioQuest, котрий випускає кабельну продукцію в широкому асортименті. Привертає увагу модифікація FOREST MICRO USB, оснащена цілісними провідниками, з посрібленим покриттям. Завдяки цілісним провідникам виключено появу спотворень, котрі виникають внаслідок взаємовпливу жив, зменшено тремтіння цифрового сигналу.

Цілісні посріблені провідники найкраще застосовувати для відтворення дуже високих частот. Такі сигнали проходять поверхнею провідника, а оскільки його поверхня виготовлена зі срібла високої чистоти, його характеристики наближені до характеристик цільносрібного кабелю. При цьому ціна зберігається на доступному рівні.

Надійний захист жил забезпечує ізоляція з суцільного поліетилену високої щільності. Такий тип ізоляції забезпечує оптимальну геометрію сигнальної пари, при цьому забезпечує мінімальні фазові спотворення.

Позолочені штекери ретельно приєднані за допомогою якісного припою. Фахівці AudioQuest підібрали оптимальні паяльний флюс і металургію пайки, щоби отримати з'єднання з низьким рівнем спотворень. Відсутність срібла у припої забезпечує якісне з'єднання.

USB to Lightning кабель Audioquest USB Cinnamon Lightning — модель кабелю для передачі сигналу від сумісних пристроїв Apple до зовнішнього цифро-аналогового перетворювача.

Такий кабель застосовується багатьма меломанами для відтворення музики за допомогою iPhone / iPod. Такий кабель забезпечує вищу якість звучання, аніж вбудовані схеми гаджетів.

USB провід

В конструкції кабелю застосовані зміни, котрі роблять передачу аудіо максимально точною. Провідник у цьому кабелі — моно жила з високоочищеної міді, котра має малий опір.

Додатково поліпшує передачу сигналу на високих частотах покриття жили сріблом. Завдяки цьому рішенню забезпечуються чудові характеристики кабелю на високих частотах, при цьому вартість зберігається на доступному рівні

Як діелектрик тут використано пористий матеріал з жорсткими осередками, всередині заповнений азотом. Такий ізолятор зустрічається рідко, що робить цю модель ще вигіднішою.

Кабель поєднує хорошу гнучкість і жорсткість, що забезпечує незмінність параметрів протягом всього процесу використання.

Обрати потрібну модифікацію аудіо USB кабелю вам допоможуть працівники магазину ShowTime.

Вгору