Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

USB кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Комп'ютерне аудіо вже давно і щільно увійшло в побут багатьох меломанів. Для зручності побудови аудіосистем на основі ПК часто використовую USB кабелі для аудіо, про переваги і недоліки яких часто сперечаються. Спочатку передбачалося, що стандарт USB буде вносити зайві спотворення в сигнал при передачі від комп'ютера на інші блоки системи, але тести показують, що все навпаки. USB кабелі, особливо виготовлені з високоякісних матеріалів, значно впливають на якість звуку, практично як повноцінний блок аудіосистеми.
При виборі USB кабелю для аудіо варто звернути увагу на кілька моментів. По-перше, на дроті повинно бути маркування AWG, що означає American Wire Guide. Дана маркування говорить про підвищені стандарти, застосованих до кабелю. Другий важливий момент - товщина кабелю. Чим він толще, тим більше перетин у провідників, що в свою чергу означає ширину каналу (шину даних). Третій важливий момент - наявність екранування, який зазвичай позначається словом Shield на пластиковій ізоляції. Це дуже важливо, тому що без екранування на аудіосигнал впливатимуть і Wi-Fi і що лежать поруч телефони. Якщо останні два вимоги не зберігаються, то краще застосовувати феритових кільця біля входу і виходу. Конструктивно ж найкращим кабелем стане кручена пара.
Та все це безпосередньо впливає на якість сигналу, а тому ясно, що звичайний дешевий USB кабель для підключення зовнішніх накопичувачів - не зовсім вдалий вибір для межблочного з'єднання аудіосистеми. Іншими словами, USB кабель для аудіо - це цілком реальний варіант, але лише за умови високої якості самого кабелю. Варто лише запам'ятати важливі моменти - чим ширше і коротше USB провід, тим краще. І важливо, щоб він мав екранування.

Вгору