Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пульти делегата і голови

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Актуальність пультів делегата та голови

Зустрічі з діловими партнерами, міжнародними делегаціями вимагають ретельної підготовки, зокрема, технічної бази. Щоби всі учасники важливої зустрічі чітко чули делегатів, кожного учасника, котрий виголошує промову чи бере участь в обговоренні, необхідно підібрати спеціальні аудіосистеми, створені спеціально для проведення масових заходів. В системах конференц-зв'язку поєднуються мікрофон, система керування та гучномовець. Мікрофони в такій системі підєднуються по ланцюжку, за допомогою екранованих кабелів. Живлення кожного мікрофонного блоку, обробка маршрутизації та керування аудіо відбуваються завдяки центральному блоку керування.

Невідємною частиною конференц-звязку є пульти делегатів та голови, купити в Україні які вам допоможуть у магазині ShowTime.

Пульти делегата і голови

Основні відмінності пультів делегатів

Пульти делегата і голови оснащені всіма аудіо- та контрольними схемами для роботи в якості контрольного блоку, в поєднанні з мікрофоном та динаміками. Модулі відрізняються компактними розмірами, тому їх можна непомітно встановлювати на столі чи в іншому, потрібному місці.

 • Ключові задачі пульта делегата:
 • прийом вхідного рівня мікрофона;
 • прийом закриття контактів «Для запиту до розмови»;
 • наявність виходів на гучномовці чи навушники.

Сучасні пульти делегатів підтримують режими конференції, голосування та відеомоніторингу.

Важливі технології та функції пультів делегатів

Заслуговують уваги пульти від бренду Turning Technologies, котрі належать до пультів доповідача. Пульти цього виробника мають діапазон дії 60 метрів, можуть одночасно підтримувати 82 сеанси.

Пультом зручно користуватися та тримати в руках, за рахунок компактних розмірів. Живлення пульта реалізовано двома літієвими батарейками на 3 В.

Для проведення конференцій актуальним буде пульт голосування з LCD дисплеєм Turning Technologies RFC-03. Пульт, оснащений 12 клавішами, має можливість програмування, підтримує двосторонній зв'язок, забезпечує радіус дії до 60 метрів.

Пульт спроектовано таким чином, щоби забезпечити візуальне підтвердження, що вводиться користувачем. На дисплей пульта виводиться інформація про обраний варіант відповіді, параметри каналу зв'язку, рівень заряду батарей.

Для проведення результативних переговорів доцільно обрати пульт делегата TAIDEN HCS-3938D, виконаний в елегантному дизайні. Пульт оснащено вбудованим динаміком, мікрофоном з можливістю від'єднання, гніздом для навушників.

Для зручності проведення конференцій варто використовувати бездротовий пульт делегата, такий як Taiden HCS-5301. Такий пульт використовується для виступу та голосування під час засідань, конференцій.

Серед основних відмінностей пульту варто відзначити:

 • вбудований динамік;
 • мікрофон з можливістю від'єднання;
 • селектор каналів;
 • рідкокристалічний дисплей;
 • п'ять кнопок для голосування.

Пульт делегата, голови, перекладача

Під час конференцій з іноземними делегатами виникає необхідність перекладати виступи. Для цього необхідно застосовувати пульт перекладача, наприклад від компанії Taiden. Доступна кількість каналів для перекладу – 64. Серед основних відмінностей:

 • кнопка «Говоріть повільніше»;
 • три конфігурації для послідовного перекладу;
 • виклик оператора;
 • вбудований динамік для контролю;
 • повтор 30 останніх секунд виступу.

Великий вибір пультів делегатів, пультів перекладачів, дискусійних пультів, панелей для голосування, очікує на вас у магазині ShowTime.

Вгору