Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Телевізори

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Сучасна людина черпає новини та інформацію з різноманітних джерел, одним з найпоширеніших джерел для багатьох як і раніше залишається телевізор. Телебачення дозволяє бути в курсі подій, які відбуваються в країні і в світі, пізнавати нове, відпочивати за переглядом улюблених фільмів, спортивних матчів, пізнавальних та розважальних телепрограм.
Однак перш ніж купити телевізор, важливо визначитися з брендом виробника, функціоналом і технічними критеріями даного пристрою.
До сучасних телевізорів відносяться LED телевізори і OLED телевізори, рідкокристалічні LCD телевізори, Smart TV і так звані плазмові.
Вибираючи телевізор, обов'язково необхідно враховувати технічні характеристики, які в кінцевому рахунку визначають якість і чіткість створюваної картинки. Найважливіші параметри включають дозвіл і діагональ екрану, час відгуку матриці, яскравість і контрастність, перенесення кольорів, кут огляду.
Якщо Ви плануєте не просто дивитися телевізор, а активно використовувати його для проведення дозвілля, то слід звернути увагу на наявність інтерфейсу, що дуже зручно для підключення всього мультимедійного контенту з домашніх ноутбуків і комп'ютерів до телевізора, а також на наявність портів HDMI і USB. Сучасні телевізори, такі як Smart TV, пішли ще далі і дають можливість поєднувати повноекранне відео і Facebook в додатковому вікні, а також спілкуватися по Skype, серфить в інтернеті, перевіряти пошту, управляти функціями голосом і жестами, і як бонус користуватися магазином додатків, де можна вибрати контент на свій смак - розважальний, навчальний і т.д.

Вгору