Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акустичний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Придбання кабелю для акустичної системи можна віднести до другого за важливістю етапу побудови високоякісної аудіо системи для Вашого будинку. Можна використовувати абсолютно будь-який кабель, але для того, щоб дізнатися все потаємні секрети акустичної системи, обов'язково слід обзавестися більш кращим, ніж просто шматок китайського шнура, виготовленого з невідомих матеріалів. Аудіо кабель - це вени або артерії Вашого домашнього аудіо-відео організму, і якщо вони будуть засмічені (застареют), спочатку буде низько приписаними, то всі старання по підбору системи - нанівець. Кабель для аудіо системи безперечно повинен має цінову схожість з купленої Вами АС. На сайті інтернет магазину Шоутайм представлений вибір з ідеально підібраних акустичних аудіо кабелів на будь-який тип системи. Починаючи від бюджетних моделей кабелів для колонок (стартуючи від долара за метр) і закінчуючи самими рідкісними та ексклюзивними аудіо кабелями. Купити можна на нашому сайті або ж приїхавши до нас за адресою, вказаною в контакті.

Будь-яке прийняте клієнтом рішення про придбання кабелю для прослуховування, справляє враження, на який вплинула реклама. Наші менеджери мають різносторонній досвід у підборі потрібного Вам кабелю і частіше за все не схвалюють попереднє рішення покупця, нав'язане рекламою. Ніяких комерційних переслідувань ми не маємо на увазі під нашою пропозицією. Намір менеджера Шоутайм - це всього лише акт допомоги в глибокому для розуміння світі Hi-Fi і фізики. Можна вберегти себе від нашої пропозиції просто вибравши на нашому сайті відповідний для вас акустичний кабель. На щастя, сьогодні, переважаюче кількість виробників роблять хороший продукт. А інших на нашому сайті немає!

Інтернет магазин працює з регіонами так само просто, як і з Києвом. Ось тільки термін доставки відрізняється в день, два. А вартість доставки, как не странно, по місту в інші міста (Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Крим, Львів, Чернівці) приблизно однакова. Всі міжміські доставки здійснюються компанією Нова Пошта, яка гарантує доставку в строк. Showtime.ua планує відкривати власні представництва по всій території України, щоб ви змогли купити аудіо кабель для домашнього кінотеатру. Місця поширення ви зможете знайти в контактах. Також варто згадати, що Шоутайм надає кабель на прослушку. Так, на жаль, початкові фізико-акустичні характеристики не прогрітого кабелю залишають бажати кращого і відповідно часто важко сказати, наскільки система зазвучала краще. Але в кожному конкретному випадку природно ідеально парувати акустичний кабель в домашніх умовах, у власній затишній кімнаті.

Акустичний кабель: відмінні характеристики й призначення

Даний вид кабелю по багатьох параметрах відрізняється від звичайного. Хоча він також проводить електричний струм. Однак акустичний кабель, купити в Україні який можна через наш інтернет-магазин, в першу чергу призначений для обслуговування аудіосистем.

Що собою являє і для яких завдань варто купити акустичний кабель?

Даний вид комплектуючих для відео-аудіо електроніки відрізняється від звичайного аналога призначенням, структурою, типом ізоляції та екрануванням. Його завдання — трансляція звукового сигналу від його джерела безпосередньо до конкретного споживача. Так, якщо, наприклад, йдеться про комп'ютерні колонки, то в них джерело — це звукова карта, а споживач — це самі колонки або ж навушники.

Призначення

Акустичний кабель купити в Києві, Харкові, Львові та інших містах України рекомендується для облаштування таких аудіосистем:

  • колонки побутового типу;
  • акустика для автомобіля;
  • багатоканальні системи;
  • навушники або мікрофони;
  • музичні електроінструменти;
  • устаткування концертних комплексів;
  • прилади для виміру аудіо параметрів.

Застосування

Якщо система більш складна, то в ній, крім джерела, споживача і кабелю, використовується посередник. Так, якщо проводиться гра на електрогітарі, то звук від струн йде на звукознімач, перекладається в електросигнал, а потім через кабель подається на підсилювач, фільтр і мікшер. Вже після цього сигнал сприймається колонками та видається у вигляді музичного звучання. У даній системі для живлення устаткування і передачі електросигнали застосовуються звичайні кабелі. А ось для трансляції звуку використовується акустичний кабель. Замовити його можна з різними характеристиками. Розібратися з цими та іншими параметрами допоможуть консультанти нашого магазину. Хоча відмінною підмогою можуть стати й зручні фільтри, використовувані на нашому інтуїтивно зрозумілому сайті, а також характеристики в картці кожного конкретного товару.

Опір

Цей показник є актуальним для звукового кабелю, так само як і для електричного. Він демонструє рівень перешкоди просування сигналу через його волокна. В акустичному кабелі він не настільки актуальний в плані ризику перегріву, оплавлення або загоряння. Куди важливіше те, що в процесі проходження звуку по кабелю з великим опором якість отриманої інформації буде набагато гіршою, оскільки частково загубиться по дорозі. Адже вона піде на даремний нагрів кабелю. На практиці така втрата сигналу відбивається більш тихим, немов урізаним і неповноцінним звуком з низькою якістю.

Матеріал

Найкраще співвідношення рівня опору і ціни демонструє мідь. Хоча алюміній дешевше, але він дає більший опір. Ще гірше себе проявляє сталь. Водночас золото і срібло з низьким опором коштує набагато дорожче. А ось мідний акустичний кабель, замовити з безкоштовною доставкою який можна через наш інтернет-магазин, відрізняється оптимальним балансом ціни і якості. Він пластичний, легко і без наслідків згинається і згортається.

Перетин

Від даного параметра залежить опір кабелю. Для аудіоапаратури він повинен складати не більше 5-10 відсотків від рівня опору в системі. При цьому важливо брати до уваги довжину кабелю. Якщо він буде занадто товстий, то буде коштувати дорожче, але це анітрохи не поліпшить якість звуку.

Пропонуємо вам унікальну можливість — акустичний кабель купити зі знижкою в інтернет-магазині Showtime. Його характеристики будуть найкращим чином відповідати завданням трансляції звукового контенту.

Вгору