Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Конектори

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Конектори для аудіотехніки з каталогу Showtime

У мережних технологіях широко використовуються такі компоненти, як конектори. В Україні вони пропонуються у будь-якому спеціалізованому магазині. Але дійсно гідний вибір високоякісних конекторів пропонується у нашому каталозі.

Що являють собою конектори?

Конектор — це роз'єм певного стандарту. Для аудіотехніки та мережевих технологій загалом він застосовується з метою підключення різного виду обладнання. Також конектор, який можна замовити в нашому магазині, розташовується на кінці кабелю. Це так звана пластикова частина у відповідь, яка за своїми параметрами відповідає роз'ємам на комп'ютері, комутаторі та інших видах обладнання. Причому роз'єми переважно виробляються з металу, а також пластику.

Конектори

Різновиди

Такі аксесуари використовуються для формування мереж, якими транслюються дані, тобто СПД. Також конектори необхідні для підключення до спільної мережі. У процесі вибору потрібно звертати увагу на те, щоб ці аксесуари відповідали технологіям трансляції даних і виду кабелю. В основному конектори замовити в каталозі нашого магазину можна декілька видів, наприклад:

  • Під кручений пару. Це варіант конекторів, що маркується як RJ-45.
  • Оптичні. Це група роз'ємів, які виробляються під низку стандартів.

Конектори для крученої пари

З такими роз'ємами доводилося стикатися всім, хто хоч трохи користувався комп'ютерною та аудіотехнікою. Виробляються конектори даного виду із пластику, в який вбудовані металеві контакти.

Маркування

Використовується така конструкція на інтернет кабелі. Купити конектори RJ-45 можна під будь-які кабелі, з різним числом жил. Кабелі маркуються з урахуванням кількості порожніх слотів та загальної кількості контактів. Відповідно, можна виділити такі варіанти:

  • 8P8C, який розрахований на восьмижильну кручену пару та на вісім контактів загалом.
  • 6Р6С. Такий кабель використовується для мережевих пристроїв та телефонів деяких видів.
  • 4P4C. Під цим маркуванням мається на увазі стандартний кабель для телефону.

Форма зубців

У конекторах використовуються контакти різного типу. Хоча просто візуально їхні відмінності не надто помітні. Але в процесі обтискання кабелю відбувається просікання ізоляції з утворенням контакту на мідному провіднику. У кручений парі можуть використовуватися одно-і багатожильні кабелі. Під них виробники використовують такі види зубців:

  • Прямі. Зубці цього типу роблять надріз точно по центру між жилами.
  • Універсальні. Зубці розведені в сторони та охоплюють товстий дріт.

Наявність екрану

Така додаткова конструкція виконує захист від електромагнітних коливань, що викликають перешкоди передачі інформації. Для виготовлення такого екрану застосовується тонкий метал, який опоясує пластмасову ділянку. Але під такий конектор потрібно і кручена пара відповідного типу — екранована.

Конектори для аудіотехніки

Оптичні конектори

Таких конекторів виробляється набагато більше видів. Причому все це новіші, а не застарілі стандарти. Різні види можуть використовуватися паралельно для різного обладнання. За конструкцією вони можуть бути подібними між собою. Вони виділяють:

  • Корпус. Він виготовляється з пластику або металу.
  • Ферули. Це керамічні вставки у корпусі.
  • Оптоволокно. Воно вклеєне в конструкцію ферули.

Це далеко не вся інформація про такі аксесуари. Якщо вам потрібно вибрати та замовити конектори, на сайті інтернет-магазину Showtime вам допоможуть розібратися з чималим асортиментом і знайти саме той варіант, який оптимально підійде під ваші завдання.

Вгору