Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

інструменти і матеріали для роботи з кабелем

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

При роботі з акустичним кабелем неминуче виникає необхідність в додаткових матеріалах і різних інструментах. Якщо мова йде про щоденну роботу з такими кабелями, то без допоміжних інструментів просто не обійтися. Особливою популярністю користується прокладка HDMI і акустичних кабелів в стінах під майбутні або вже заплановані домашні кінотеатри та аудіосистеми.
Прокладка таких акустичних кабелів в квартирі або будинку передбачає зручні й непомітні розетки з відповідними роз'ємами. Існують універсальні моделі, які припускають різних типів роз'єми на одній панелі, включаючи коаксіальні антенні кабелю, а також вже застарілі роз'єми RCA (звичний «тюльпан»). Але також є спеціалізовані розетки під акустичний кабель. Роз'єми при цьому можуть бути різними, в залежності від використовуваного способу з'єднання блоків акустичних систем. Зокрема, мова йде про ресіверах, які найчастіше використовуються при побудові домашніх кінотеатрів і акустики. Сигнал з ресивера подається на таку розетку і по акустичному кабелю передається до розетки поруч з колонками. Щоб все правильно з'єднати, обов'язково знадобиться спеціальний обжимний інструмент для кабелів, а також все необхідне для пайки.
Даний спосіб організації з'єднувальних вузлів акустичної системи - дуже популярний, так як дозволяє приховати всі дроти, зберігаючи зовнішній вигляд кімнати. Найкраще зробити це відразу ж при ремонті, навіть якщо ви поки що не плануєте встановлювати акустику, так як в подальшому додатковий ремонт обійдеться дорожче, і буде коштує не тільки грошей, але і нервів.

Вгору