Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DJ Сумки, кейси, кофри

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аксесуари для зберігання та транспортування DJ обладнання

Професія діджея вимагає використання відповідного, часто досить дорогого DJ обладнання, котре потрібно правильно зберігати та транспортувати. Щоби можна було безпечно пересуватися, разом із мікшером, CD-програвачем, варто DJ сумки купити в Україні. В магазині ShowTime DJ сумки, кейси та кофри представлені в широкому асортименті.

DJ Сумки, кейси, кофри

Базовий набір обладнання для діджеїв

У кожного діджея має бути присутнім DJ-мікшер, вінілові чи CD-програвачі, доповнені підсилювальною системою та навушниками. Який саме тип обладнання обрати, залежить від фінансових спроможностей діджея та мети, котру він ставить перед собою.

Вінілові програвачі можуть мати прямий привід або бути ремінними. В першому варіанті програвач оснащений електродвигуном і крутним диском, тому швидкість розвивається швидше. Такі програвачі будуть актуальними завжди, вони добре підходять для скретчінгу.

Ремінні приводи оснащуються двигуном, закріпленим на валику. Він своєю чергою з'єднується з диском гумовим ременем, котрий приводить в рух платівку. Такі програвачі набагато дешевші пристроїв з прямим приводом, але не дозволяють розвивати велику швидкість.

Цифровий DJ-програвач може бути подвійним (рековим) чи одинарним. Програвачі першого типу мають велике розмаїття налаштувань для двох окремих слотів, дають можливість змінювати швидкість на ходу, що дуже актуально для біт-джанглінгу.

Одинарні програвачі дозволяють отримати симуляцію скретчінгу, зворотного обертання чи брейку.

DJ-мікшери можуть відрізнятися кількістю входів, каналів, а також різноманітними ефектами. Діджею початківцю достатньо буде моделі з двома чи трьома каналами, а також необхідними роз'ємами для під'єднання програвача.

Навушники для діджея мають бути зручними, щоби вони не тиснули. Не менш важливою є ізоляція від зовнішніх шумів.

До цього обладнання ще додаються платівки чи диски, які також потрібно зберігати і транспортувати. Саме це завдання допомагають вирішити правильно підібрані аксесуари.

Особливості асортименту сумок та кофрів для DJ обладнання

В магазині ShowTime ви можете обрати такі товари:

  • DJ сумки,
  • кейси,
  • кофри,
  • рюкзаки.

Сумки для діджейського обладнання відрізняються ергономічною конструкцією, дозволяють з комфортом перевозити велику кількість пристроїв та аксесуарів. Сумки від бренду UDG мають збільшений внутрішній простір, тому чудово підходять для музикантів, котрі використовують у роботі MIDI-контролери та ноутбуки. Сумка виготовлена з міцного водонепроникного матеріалу, котрий витримує сильні тертя.

Також можна обрати стильний та місткий рюкзак, у котрому можна перевозити ноутбук та MIDI-контролер. Завдяки унікальній конструкції фронтальної кишені рюкзак забезпечує швидкий доступ до потрібних аксесуарів. Секція органайзера дозволяє зберігати всі потрібні дрібні аксесуари завжди під рукою.

Сумки, кейси, кофри для діджеїв

Також в асортименті компанії UDG представлено місткі сумки, в яких можна перевозити велику кількість приладів, зокрема цифрових програвачів та мікшерів. Подібні сумки виготовлені з використанням коміркового матеріалу з 25 мм набивкою. Всередині сумка має обшивку з м'якого оксамиту, оснащена декількома знімними відділеннями.

Сумка UDG Ultimate CourierBag створена для перевезення платівок чи ноутбука та 35 LP. Для зручності транспортування дрібних аксесуарів передбачено бічну кишеню, передню кишеню на відкидній частині. Всередині є два відділення, одне для ноутбука та вінілу, в друге можна покласти блокнот, маленькі навушники, канцелярське приладдя.

Обрати зручні та міцні сумки, кофри для діджейського обладнання вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору