Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кріплення для акустичної системи

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як правильно обрати кріплення для акустичних систем

Правильно вписати акустичні системи в інтер'єрі інколи буває досить складно, особливо якщо в кімнаті небагато вільного простору. В таких випадках оптимальним варіантом буде вибір стельових колонок, для монтажу яких потрібні спеціальні кріплення. Ці елементи випускаються у великому розмаїтті модифікацій, для колонок різних габаритів та форм. У магазині ShowTime ви зможете кріплення для акустичних систем купити в Україні.

Кріплення для акустичної системи

Переваги кріплень до настінної акустики

За допомогою таких кріплень ви зможете встановити колонки в будь-якому підходящому для цього місці. Кріплення витримують вагу акустичних колонок, звичайно, якщо вони обрані правильно, відповідно до характеристик акустики.

Найпопулярніший різновид кріплень — це кронштейни, невеликі консольні опори, які можна монтувати на стіну чи стелю. Кронштейни мають кут нахилу, за допомогою якого можна налаштувати оптимальне направлення акустики. Їх популярність пояснюється економним використання вільного простору, а також можливості обрати направлення акустики.

Кронштейни можуть мати різні типи конструкції, виготовлятися із різних матеріалів та мати різні кути нахилу. При вибору кронштейна обов'язково враховувати вагу колонок, звіряти її з максимально допустимим навантаженням на кріплення.

Як правильно обрати кріплення?

Якщо ви хочете кріплення для акустичних систем купити в Києві, варто врахувати основні критерії акустики:

  • вага,
  • потужність,
  • габарити.

Тут ви зможете обрати кріплення для настінного та стельового розміщення колонок.

Кронштейни для акустики дозволяють розмістити колонки таким чином, щоби уникнути в приміщенні «глухих» зон, створити ідеальний звуковий простір.

Компактний та оригінальний дизайн кронштейнів робить їх практично непомітними, тому здається, ніби колонки висять у повітрі.

Обираючи кронштейни, важливо звертати увагу на їхню комплектацію рухомими механізмами. Саме завдяки цим деталям ви зможете зручно та швидко регулювати положення колонок — нахиляти та повертати, як вам потрібно. Таке рішення дозволяє легко створити направлене звучання, максимально якісне та чітке.

Якщо для вас важливий не тільки звук, а й естетичне оформлення, тоді звертайте увагу на кронштейни з кабель-каналами — вони допоможуть заховати комутацію.

Правила встановлення кронштейнів

Перед покупкою важливо уточнити в продавця всі нюанси монтажу кріплення, особливості комплектації. Багато моделей кріплень передбачають настінний монтаж за допомогою болтів-саморізів, до стіни та до самої колонки. В деяких моделях можлива фіксація за допомогою ременів чи спеціальних фіксаторів.

Кріплення для акустики

Досить часто акустику монтують на стіни з гіпсокартону, при цьому не варто обирати акустику вагою більше 15 кілограмів. В такому випадку потрібно посилити верхнє кріплення за допомогою планки з міцного сплаву, товщиною не менше 0.3 сантиметри. Закріпити планку можна за допомогою дюбелів-метеликів, а верхня точка при цьому буде кріпитися на планку за допомогою гвинта та гайки. Оптимальним варіантом буде закріпити кронштейн на металевому профілі, на котрий фіксуються плити гіпсокартону.

Важливо правильно обрати довжину саморізу, з урахуванням товщини гіпсокартону. Якщо товщина стіни — 1 сантиметр, оптимальним вибором буде саморіз довжиною близько 15 сантиметрів.

Якісні та довговічні кріплення для акустичних систем замовити онлайн вам завжди допоможуть у магазині ShowTime. Ви можете отримати кваліфіковану консультацію з приводу вибору кріплень для різних типів колонок.

Вгору