Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кабелі для тонармів

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кабелі для тонармів для якісного з'єднання програвача з підсилювачем

Даний кабель є, по суті, міжблочним аналоговим з'єднувачем. Однак він має ряд відмінних характеристик. Щоб забезпечити якісне, технічно точне з'єднання вінілового програвача з фонокоректором, потрібен саме кабель для тонарма. Купити в Україні його можна у нашому інтернет-магазині. Такий засіб комунікації забезпечить точну трансляцію електросигналу низького рівня.

Що являє собою, як правильно вибрати та купити кабель для тонарма?

Переважно сучасні вінілові програвачі, включаючи середню та високу категорію, оснащені роз'ємом типу RCA. Але в недорогих пристроях встановлено незнімне штатне проведення. Можливість використовувати кабель для тонарма з каталогів провідних виробників дозволяє забезпечити максимально точну передачу звуку, що транслюється.

Кабелі для тонармів

Особливості функціонування

Кабель для тонарма приєднується до гнізда в корпусі програвача. Від нього йдуть дроти, що зв'язують звукознімач із трубкою тонорма і ведуть усередину програвача. На роз'єм типу RCA надходять низькі сигнали, починаючи з мілівольта, якщо використовується головка типу ММ, і навіть його десятих часток у разі застосування MC-картриджа. Щоб передача була максимально точною, використовується зовнішній кабель заземлення, який за допомогою спеціальних клем з'єднується з виходами на фонокоректор і програвачі. Його застосування дозволяє виключити різницю потенціалів між самим програвачем та підсилювачем. Адже так звані земляні петлі погіршують якість звучання.

Основні характеристики кабелю

Міжблочний кабель для тонарма, замовити який можна в нашому інтернет-магазині, має низький погонний опір, унікальну ємність та належну індуктивність. Завдяки цьому звукові сигнали не спотворюються. Також цей кабель має багатошаровий екран, що дозволяє ефективно знизити рівень зовнішніх наведень. Виготовляється екран із різних металів.

Специфіка вибору фонокабелю

Щоб правильно вибрати та замовити кабель для тонарма, потрібно враховувати його технічні характеристики. При цьому зовнішній вигляд засобу комунікації має мінімальне значення. У процесі вибору кабелю необхідно орієнтуватися на тип програвача. Розібратися з тонкощами вибором допоможуть консультанти компанії Showtime. Вони ж підкажуть, який саме фонокабель вам підійде найбільше. У процесі вибору необхідно звертати увагу на довжину кабелю. Вона вибирається при необхідності, з урахуванням розміщення програвача. Але насправді чим кабель коротший, тим якісніший звук він транслює.

Кабель для тонарма

Матеріал кабелю для тонарма

Від матеріалу, з якого виготовлено провідник кабелю, залежить якість звуку. Переважно для таких виробів використовують мідь, срібло, сплави дорогоцінних металів. Таким чином, істотно покращується трансляція сигналу, а також якість звучання. Деякі компанії, включаючи торгову марку Van Den Hul, використовують вуглеволокно. Але в основному такі вироби виробляються з безкисневої міді, яка суттєво дешевша за срібло, а за якістю провідності поступається йому не дуже суттєво. Хоча все-таки срібло залишається найкращим провідником.

Враховуючи складність конструкції таких комплектуючих, як кабель для тонарма, ціна на нього вища, ніж на звичайні міжблочники того ж класу. Але вона цілком виправдана, оскільки такі засоби комунікації є важливими для максимально точної трансляції звукового сигналу.

Вгору