Додайте товари для порівняння
Додайте товари в побажання
0
Мій кошик
Укр

Саундбари (Звукові проектори)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Сьогодні виготовляється безліч сучасних телевізорів. Але більшість з них, навіть найдорожчі і просунуті моделі, рідко можуть похвалитися якісним звучанням. І найчастіше це трапляється не з вини виробника, а через тонкий форм-фактор, який не дозволяє обладнати телевізор хорошою акустикою. У випадках, коли хочеться прокачати звук, можна доглянути і купити саундбар.

Саундбар (звуковий проектор, звукова панель) - це повноцінна компактна аудіо система, яка забезпечує багатоканальний потужний звук без громіздких колонок і сабвуфера. Розмістити таку систему в будинку набагато простіше, ніж домашній кінотеатр або акустичну систему, тут всі компоненти цифрової системи зібрані в одному корпусі. Такий варіант ідеально підійде в разі, коли вільного місця мало, а бажання мати якісну озвучку фільмів велике.


Звукові проектори являють собою моноблочні панелі з інтегрованими динаміками. Дана конструкція здатна створити об'ємний звук досить високої якості, який можна порівнювати з рівнем звучання більш дорогих моделей акустики формату 5.1.


Сучасні саундбари часто мають 4-16 вбудованих динаміків, хоча буває і більше. Завдяки новітнім алгоритмам складання звуків і затримки сигналу тилових каналів досягається ефект об'ємності звучання, а також з'являється можливість синхронно випромінювати і фокусувати звучання безлічі каналів.


Цілком природно, що на сьогодні у продажу є моделі саундбарів як простіші і дешевші, так і просунуті й дорожчі. Просунуті моделі можуть бути оснащені оптичним приводом для DVD і Blu-Ray дисків, активним сабвуфером, бездротовими засобами зв'язку і повним набором всіляких інтерфейсів.

Вгору