Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Навушники

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як правильно вибрати навушники?

При виборі такого аксесуару потрібно виходити з того, для чого він вам потрібен. Після цього можна визначити, які навушники купити за технічними характеристиками, торговою маркою, дизайном.

Критерії, за якими можна вибрати та купити навушники

Сучасні виробники пропонують великий вибір навушників різних видів. Відрізняються вони за конструкцією, призначенням, способом підключення, а також за додатковими особливостями. У нашому інтернет-магазині навушники замовити можна різних видів, виходячи з перерахованих вище та багатьох інших критеріїв.

Навушники

Різновиди навушників за конструкцією

Правильно обрані навушники дають можливість із задоволенням слухати улюблену музику та аудіокниги, вивчати іноземні мови та знайомитися з політичними новинами, вести ділове спілкування та дружні бесіди. Для цього важливо замовити навушники, які будуть відповідати вашим особистим уподобанням. За конструкцією їх розрізняють:

 • Вставні. Вони також відомі як вкладиші, оскільки навушники дійсно вкладаються в порожнину вушної раковини. Подібні пристрої йдуть у базовій комплектації з телефонами та планшетами. Оскільки їх амбушури не можуть забезпечити належну звукоізоляцію, то якість звучання бажає кращого.
 • Внутрішньоканальні. Їх не потрібно плутати з попереднім варіантом, адже вони вкладаються у вушний канал. Розміщуються вони набагато глибше, що забезпечує більш високу герметизацію та якість звучання. Такі навушники називаються вакуумними, часто комплектуються гарнітурою і вважаються найбільш багатофункціональними пристроями.
 • Накладні. Навушники такого типу фіксуються поверх вушної раковини, проте не закривають її повністю. Тому в цьому випадку не гарантується висока герметизація. Отже, контент повинен відтворюватися від потужного джерела, щоб було добре чутність. Для надійності кріплення використовуються завушні дуги або узголів'я.
 • Повнорозмірні. Такі навушники замовити в каталозі нашого магазину можна для тих, хто вважає за краще слухати потужну за силою звучання музику. У цих аксесуарах використовуються великі чашки зі зм'якшеними амбушюрами. Вони повністю закривають вушну раковину. Завдяки чудовій звукоізоляції та наявності вільного простору виходить відмінний звук.
 • Моніторні. Навушники такого типу за деякими класифікаціями належать до повнорозмірних. Але вони мають дещо більші розміри. Вони використовують потужний випромінювач і подовжений товстий шнур. Звичайно, такий аксесуар буде незручним, якщо його використовувати, наприклад, з телефоном. Але для слухання музики біля комп'ютера він буде незамінним.
 • Геймерські. Ці аксесуари в першу чергу відрізняються яскравим оформленням. У їхньому дизайні використовується футуристичні лінії. Такі навушники дуже точно позиціонують звучання. У них під час гри легко визначити, куди спрямований вогонь, звідки виходять звуки транспорту, що рухається і так далі. Гра займає багато часу. Тому такі навушники стають повнорозмірними.

Якісні навушники

Інші характеристики навушників

Перед тим, як вибрати такі аксесуари, потрібно розібратися з їх електроакустичними параметрами та іншими характеристиками. Насамперед це:

 • діапазон звуків та частота коливань;
 • амплітудно-частотні характеристики;
 • потужність, рівень гучності (децибел);
 • чутливість, гучність звуку;
 • імпеданс, електричний опір.

Пропонуємо в нашому інтернет-магазині замовити навушники за цінами нижчими від ринкових з доставкою по Україні з каталогів топових виробників. Такий вибір буде гарантовано правильним.

Вгору