Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

DisplayPort кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В яких випадках краще обрати DisplayPort кабель

Для передачі відео та аудіо високої якості повсюдно використовують кабелі HDMI і DisplayPort. Схожі вони навіть кількістю контактів: 19 і 20 відповідно. Найчастіше кабель DisplayPort використовується для під'єднання до моніторів ігрових комп'ютерів, адже цей інтерфейс забезпечує якісну, деталізовану картинку. В яких випадках краще DisplayPort кабель купити в Україні, вам підкажуть працівники магазину ShowTime.

DisplayPort кабель

Різновиди кабелю DisplayPort

Так само як і інтерфейс HDMI, розрізняють декілька різновидів DP-роз'ємів. Нижче наводимо основні категорії кабелів DisplayPort:

  • кабель найстарішого стандарту RBR відрізняється зниженою швидкістю, його можна використовувати для передачі відео формату 1080р;
  • HBR2, HBR3 — ці версії спроможні передавати відео формату 4К;
  • кабель UHBR 10-20 розроблено для передачі відео формату 8К.

За розміром кабелі можуть бути повнорозмірні та mini DisplayPort. Перші мають довжину 16,1 мм, тоді як другі – 7,5 мм. Кабелі з роз'ємом міні не комплектуються механічною засувкою, дещо поступаються кабелям з повнорозмірними конекторами.

Де застосовують кабель DisplayPort?

Кабель створюється із застосуванням технологій, які чудово підходять для зєднання моніторів та комп'ютерів. Інтерфейс VGA досить давно не використовується. За HDMI потрібно платити досить серйозні ліцензійні відрахування, що впливає на ціну.

Основні сфери, де буде актуальний кабель DisplayPort:

  • передача якісного сигналу до шести моніторів одночасно, допомогою технології MST;
  • під'єднання пристрою з інтерфейсом VGA до ноутбука (із застосуванням перехідника);
  • підключення старого дисплея або проєктора.

Важливі плюси кабелю DisplayPort

Головна перевага, яка забезпечила інтерфейсу DisplayPort популярність — висока пропускна здатність. На сьогодні найпопулярнішим залишається інтерфейс DisplayPort 1.4. Такий інтерфейс встановлюється на більшості відеокарт, причому як сучасних, так і старішого взірця.

Ще один вагомий плюс інтерфейсу DisplayPort це частота оновлення, котра залишається сталою в різних версіях. Це значить, що старі та нові монітори, відеочіпи будуть працювати, не потребуючи оновлення будь-якого з цих елементів.

Версії кабелю стандарту 2.0 підтримують швидкісну передачу даних. Режими визначаються залежно від максимальної швидкості. Найбільшу пропускну здатність забезпечує кабель стандарту UHBR 10 — 40 Гбіт/с, стандарт 13.5 — до 54.

Кабелі цього стандарту підтримують кодування 128/132 біт, при якому максимальна швидкість передачі даних сягає 77.37 Гбіт/с.

Важливо правильно обирати довжину кабелю — не менше трьох метрів. Така довжина ідеально підходить для підключення монітору, при цьому, не створюватиме хаос на робочому місці.

Остання важлива риса цього інтерфейсу — підтримка високої роздільної здатності відео при частоті оновлення в 98 Гц. Якщо ваш комп'ютер здатен обробляти зображення 4К зображення з частотою 98 Гц, ви зможете насолодитися дуже якісною картинкою.

Кабель DP

Широкий вибір кабелів DisplayPort

В магазині ShowTime ви можете DisplayPort кабель купити в Києві, обравши оптимальну модифікацію: стандартного типу чи з міні роз'ємом. В каталозі представлена кабельна продукція від відомих брендів:

Працівники магазину завжди допоможуть підібрати кабель, котрий підходить до ваших гаджетів. Усі товари відрізняються високою якістю та довговічністю, забезпечують чітким, деталізованим відео та аудіо на вашому моніторі.

Вгору