Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Регулятори гучності

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В яких випадках необхідні регулятори гучності?

Якщо ви хочете облаштувати вітальню системою домашнього кінотеатру, плануєте встановити звукову інсталяцію в конференц-залі, важливо продумати елементи керування. Зокрема, для зручного зменшення та збільшення гучності, базових налаштувань аудіо системи, важливо підібрати регулятори гучності. Ці компактні елементи відрізняються стильним та елегантним дизайном, тому легко впишуться в найбільш вишуканий інтер'єр. Якщо ви саме шукаєте регулятори гучності для акустики, купити в Україні їх можна в магазині ShowTime.

Регулятори гучності

Основні види регуляторів гучності

Найчастіше регулятори гучності затребувані в багатозональних системах. В них багатоканальний підсилювач установлюється в одній кімнаті, під'єднується до однієї пари колонок. Керувати таким підсилювачем легко пультом дистанційного керування. Одначе, якщо інша пара акустики розташована в іншій кімнаті, то зробити управління гучністю зручнішим буде зробити саме регулятором.

Всі моделі регуляторів гучності, котрі представлені в цьому розділі каталогу, відрізняються високою якістю, довговічністю та зручністю використання. Наявність такого регулятора підкреслить високий стиль власника системи домашнього кінотеатру чи аудіо інсталяції.

Регулятори гучності можна розділити на декілька груп за принципом роботи: дискретні і цифрові.

В дискретних регуляторах для зміни гучності використовується потенціометр, в якому зміна опору реалізована електричним контактом, що пересувається по резистивному шару. Попри складну конструкцію, дискретні регулятори мають вагомі переваги, порівняно з потенціометром, що плавно крутиться. Зокрема, такі переваги:

  • поліпшена узгодженість між окремими каналами звуку;
  • менша чутливість до пилу та потертостей;
  • шурхіт та тріск зведені до мінімуму;
  • такі регулятори практично не впливають на частотну характеристику.

Цифрові регулятори гучності відрізняються простотою конструкції — конденсатор і мікросхема. Залежно від моделі, регулятор може мати ручку, котра крутиться або ж тумблер, що має тільки два положення — увімкнуто і вимкнуто.

Як правильно обрати регулятор гучності?

Якщо ви плануєте регулятори гучності для акустики купити в Києві, потрібно вивчити базові характеристики. Важливим критерієм вибору регулятора гучності є регулювальний діапазон або ж коефіцієнт перекриття. Найбільш комфортні для використання моделі, котрі мають діапазон регулювання близько 60 дБ. Саме такі регулятори дозволяють регулювати параметри гучності максимально точно.

Не менш важливою характеристикою є змінні конденсатори, тобто особливості конструкції таких елементів. Конденсатори можуть бути прямочастотні або ж з прямою місткістю (зміна місткості відбувається лінійним шляхом). Конденсатори повинні бути жорсткими, щоби виключити можливість появи мікрофонного ефекту.

Популярні виробники регуляторів гучності для акустики

Серед найбільш затребуваних брендів, що виробляють регулятори, можна назвати:

  • MT-Power,
  • Inter-M,
  • Monacor,
  • Bosch.

Регулятори гучності для акустики

Регулятори MT-Power розраховані на під'єднання до стандартних низькоомних колонок, оснащуються перемикачами режимів навантаження. Це необхідно, якщо ви підключаєте одночасно декілька систем. Більшість моделей оснащується змінними фронтальними панелями, що дозволяє змінювати зовнішній вигляд.

Окрім регуляторів гучності в каталозі представлені також аудіо розширювачі, котрі приймають та розповсюджують аналогові сигнали в аудіо системі.

Регулятори гучності для акустики замовити онлайн вам допоможуть у магазині ShowTime. Працівники магазину нададуть кваліфіковану консультацію, пояснять різницю між різними моделями.

Вгору