Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Консольні ігри

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Консольні ігри: мультимедійне ПЗ для інтерактивних розваг

Якщо ви звикли тільки до браузерних ігор, то рекомендуємо випробувати інший варіант подібної розваги. Це ще більш захопливе заняття — консольна гра. В Україні купити все необхідне для такої розваги можна в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо вам, що час ви проведете за подібною грою з користю і захопленням.

Консольні ігри

Що собою являє консольна гра?

По-перше, це програмне забезпечення — інтерактивне та мультимедійне. По-друге, для його застосування необхідна спеціальна ігрова консоль. Тобто її платформою є PlayStation. Вона забезпечує необхідний ресурс через монітор іншого пристрою. Застосовувана при цьому приставка управляється за допомогою переносного джойстика, тобто системи управління, або камери для стеження за рухами гравців. Також може застосовуватися комп'ютер з увімкненим ігровим ПЗ. З огляду на особливість організації цього ресурсу, замовити консольну гру можна як відеогру.

Варіанти ігор і консолей

Здебільшого ігрові консолі діляться на два підвиди:

  • Самостійні, тобто автономні. Їх ще називають переносними або портативними. До них належать PlayStation Portable і Nintendo DS. Ігри для них називаються кишеньковими, переносними, наладонними.
  • Приставки. Вони називаються так, оскільки підключаються до пристрою для трансляції звуку і зображення. До них належать, наприклад, Microsoft Xbox One або Sony PlayStation 4. Ігри для цієї категорії консолей називаються приставочними або для приставок.

Спосіб управління грою

Якщо ви вирішите замовити консольні ігри на сайті нашого магазину, то всю необхідну інформацію щодо їх застосування ви знайдете в картці товару або від наших фахівців. Що стосується суто технічного управління, то воно відрізняється від комп'ютерного варіанту. У переносних консолях пристрої введення знаходяться безпосередньо на них. А якщо йдеться про приставки, то в такому разі до них йде джойстик або геймпад. Вони зазвичай проєктуються виробником конкретної консолі та йдуть разом із нею в базовій комплектації. Але це не обов'язковий варіант. Безліч консолей передбачає можливість приєднання інших ресурсів для управління включно з, наприклад, комп'ютерною мишкою або клавіатурою.

Особливості застосування

Гра може бути представлена у вигляді Blu-Ray диска, який вмикається через ігрову приставку, тобто PlayStation. Однак сьогодні можливе завантаження контенту прямо з інтернету. Для гри може використовуватися спеціальний комп'ютер, який теж називається приставкою. Зображення і звук, які передає приставка, забезпечують взаємодію учасників гри.

Ігри для консолей

Асортимент наших ігор

  • У нашому каталозі консольні ігри замовити можна найрізноманітніших видів і тематик. До кожної з них ви можете знайти реліз і опис на нашому сайті в картці товару. Опис умов гри та управління наведено кількома мовами.
  • Це ігри на військову тематику, пригодницькі, спортивні, історичні, міфічні, детективні, фентезі, за сюжетами популярних кіно- і мультфільмів. Ви можете вибрати хітові або унікальні варіанти, на будь-який вік і смак.
  • У будь-якому разі, вам неодмінно сподобається обраний сюжет і оформлення гри. Адже ми обираємо продукцію тільки найкращих сучасних виробників, з багаторічним досвідом роботи в цій сфері та бездоганною репутацією.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині консольні ігри купити недорого. Ціни на них цілком помірні. А про їхню якість і рівень виготовлення свідчать позитивні відгуки наших покупців, а також високі оцінки від незалежних експертів.

Вгору