Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вініл: гідна альтернатива цифровій техніці

Сьогодні багато любителів музики та іншого аудіо контенту віддають перевагу вініловим програвачам. Для одних — це життєва філософія, а для інших — щось більше, ніж цифра. Тому в нашому інтернет-магазині вініл представлений цілком гідно. У нас можна вибрати програвач та все необхідне для нього від провідних виробників.

Вініл

Чому останнім часом настільки запитуваний вініл в Україні та інших країнах світу?

Вінілові програвачі не назвеш досконалістю. Але вони мають безліч переваг:

  1. Вініл дозволяє наблизитися до першоджерел. Адже більшість записів, які виконувались у минулому, зберігаються саме на вінілових носіях. У цифровому форматі вони ніколи не виходили. А якщо і є такі записи, то їхня якість дуже сумнівна. Тому є сенс купити вініл, щоб послухати оригінальні записи таких зірок, як Beatles або pink Floyd.
  2. Якість звучання. Платівка дозволяє отримати чудовий звук. Але для цього потрібно правильно підібрати тракт і носій музики. Водночас багато музичних творів минулого доступні лише у вініловому форматі.
  3. Ще один момент — задоволення від тактильно-візуального процесу при роботі з вініловими пластинками, від їх збирання та відтворення. Це цікаве хобі. Хтось колекціонує лише рідкісні види платівок за конкретними напрямками, а хтось — будь-які варіанти. Але в будь-якому випадку це справжній азарт — знайти та купити вініл за доступною ціною. Тим більше якщо платівки справді раритетні і навіть є культурно-історичною цінністю.

Основні критерії вибору вінілових програвачів: сучасних та раритетних моделей

Придбати таке обладнання на сьогодні не проблема. У продажу зустрічаються і дорогі, і досить бюджетні вертушки. Але перед тим, як вибрати програвач, варто розібратися в його різновидах. Також варто врахувати специфіку їхнього вибору.

Вартість

Якщо виходити під час купівлі з ціни, то недорогі моделі завжди будуть придбані як компромісне рішення. За середнього бюджету до пошуку потрібно підходити досить виважено. При цьому варто враховувати актуальні критерії вибору.

Конструкція

Вона має бути оптимальною. Зокрема, привід бажано вибирати не у вигляді слабо натягнутого паса. Звичайний підшипник, не доповнений магнітним розвантаженням, також нічого хорошого не пророкує. Такий програвач не видаватиме якісної динаміки. Все, на що можна розраховувати в такому випадку, це м'який, навіть загальмований звук. Якщо ви розраховуєте на нормальне швидкісне звучання, краще замовити вініл в інтернет-магазині нашої компанії. Такий вибір дозволить отримати відмінний характер динаміки без перестановки тонарму та заміни головки. Адже в моделях, представлених у нашому каталозі, всі елементи конструкції, матеріали, привод ідеально розраховані для якісного звучання програвача.

Вінілові платівки

Класифікація

У процесі вибору такого пристрою потрібно виходити з таких критеріїв, як тип приводу. Він може бути у вигляді паска, прямого приводу, ролика, а також комбінації ролика з паском. Є великий вибір комплектації. Але якщо привід побудований грамотно, то за звучанням неможливо відрізнити одні моделі від інших. Інша річ, що під конкретний тип приводу необхідно підбирати інші компоненти. Це дозволить отримати ідеальне звучання, без розброду та хитань.

Пропонуємо вибрати та купити вініл в інтернет-магазині нашої компанії. Крім програвачів ми пропонуємо тонарми, головки звукознімача, фонокоректори, phono кабель, голки звукознімача, тримачі голки, аксесуари для вінілу і навіть платівки.

Вгору