Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Все для розумного будинку

Все для розумного будинку — в каталозі компанії Showtime

До категорії розумний дім належать не лише так звані смартпилососи чи кавоварки. Перелік обладнання для такої системи надзвичайно широкий. Плюс до всього вона ще й потребує комплектації різноманітними аксесуарами та пристроями для ефективного функціонування. Купити все для розумного будинку в Україні можна в нашому інтернет-магазині. Це будуть товари найвищої якості, завдяки яким кожен прилад і вся система будуть працювати як єдиний злагоджений механізм.

Все для розумного будинку

Що таке система розумний будинок?

Це автоматизований комплекс пристроїв та програм для управління усіма застосовуваними в будинку видами обладнання. Вони утворюють спільну екосистему. Вона здатна підбирати точні рішення на основі раніше створених користувачем алгоритмів та виконувати важливі завдання, не очікуючи для цього безпосередньої участі людини. Залишається лише дистанційно керувати ними, користуючись пультом чи командами, що подаються голосом.

Як діє система?

Для злагодженого функціонування всіх елементів, включених в систему розумний дім, в каталозі інтернет-магазину Showtime потрібно купити всі необхідні комплектуючі. Розробники потурбувалися про те, щоб порядок роботи був запрограмований заздалегідь. Хоча користувач може на свій розсуд змінювати алгоритм дії кожного компонента і всієї системи разом.

Так, за бажанням можна вимикати окремі прилади, доєднувати нову побутову техніку, розширювати мережу освітлення, коригувати наявність доступу в помешкання та здійснювати багато інших необхідних функцій. Тобто розумний дім дозволяє суттєво спростити обов'язки кожної людини в побуті, зробити життя набагато більш комфортним, а будинок — зручним.

Навіть знаходячись на значній відстані від дому, ви можете керувати функціонуванням його обладнання за допомогою смартфона. Зокрема, вам не потрібно буде приходити в холодне помешкання. Адже ви зможете увімкнути тепло дистанційно завдяки системі розумний дім. На сайті інтернет-магазину Showtime ви зможете підібрати для цього найбільш ефективні складники.

Компоненти

Щоб весь цей комплекс функціонував так як вам потрібно, йому необхідно задати актуальні налаштування. Зокрема, слід вказати час ввімкнення нічника та його вимкнення, температуру в будинку й окремих його кімнатах, нагрів води та припинення цього процесу.

Пульт ДК відсилає команду на контролер. Він своєю чергою обробляє завдання і транслює його на відповідний пристрій. А той чітко спрацьовує у відповідності зі встановленим заздалегідь алгоритмом.

Сьогодні купити все для розумного будинку в Києві та інших населених пунктах України зручно і вигідно саме в нас. Адже ми пропонуємо продукцію топових виробників на привабливих для наших покупців в умовах.

Прилади для керування розумним будинком

Обладнання і комплектуючі повинні бути сумісними. Це легко забезпечити, ознайомившись з характеристиками наших товарів та вашого обладнання. За потреби у цьому вам допоможуть наші консультанти. Найбільш запитувані такі комплектуючі:

  • Хаб або контролер. Його ще називають центром управління. Під нього зав'язана вся система та всі її компоненти.
  • Прилади керування. Це можуть бути сенсорна настінна панель, додаток на смартфоні, пульт ДК, софт на комп'ютері, голосовий помічник.
  • Датчики. Вони уловлюють сигнали та спрацьовують за заданим алгоритмом у випадку певних подій. До прикладу, це може бути неконтрольований витік води.

Окрім того, в нашому каталозі все для розумного будинку купити недорого можна у вигляді актуаторів, побутової техніки, автоматичних штор, розумних термостатів, пристроїв енергозбереження, мультирумів, терморегуляторів. Якщо ви довірите своє помешкання такій системі, то зможете значно покращити якість власного життя.

Вгору