Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Технологія 3D. Проектори з об'ємною картинкою

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

3D проєктор: основні різновиди та переваги

Технологія об'ємного зображення запитувана в різних сферах нашого життя. Тому виробники відеотехніки успішно використовували її, запропонувавши покупцям 3D проєктори. Придбати в Україні їх можна у багатьох спеціалізованих магазинах. Але найкращий вибір представлений у нашому каталозі.

Чому вигідно вибрати та замовити 3D проєктори в інтернет-магазині компанії Showtime?

Завдяки вдалому поєднанню передових розробок у технології проєктування та у сфері 3D графіки, користувачі отримали можливість не просто насолодитися подіями, представленими на екрані, а й відчути свою причетність до того, що відбувається.

3D проектори

Наші переваги

Благо, сьогодні будь-хто може вибрати та купити 3D проєктор у Києві, Харкові, Львові та інших містах України. Найкращий ресурс для цього – наш інтернет-магазин. Адже у нас можна підібрати таке обладнання від провідних виробників за найдоступнішими цінами. Це можливо завдяки прямій співпраці з ними, а також грамотній маркетинговій політиці нашого магазину.

Асортимент Showtime

У нас обладнання даного типу можна вибрати, скориставшись такими критеріями:

  • Бренд. Ми пропонуємо продукцію таких всесвітньо відомих торгових точок як Aser, Asus, Epson, Panasonic, Sony, Xiaomi, Vivitek, ViewSonic, XGIMI та інші топові виробники.
  • Тип. У нас однаково широко запитувані 3D проєктори геймерського типу, для домашніх кінотеатрів, для шкіл та вузів, офісні, професійні та портативні.
  • Дозвіл. Його рівень можна підібрати оптимально під завдання покупця. Але в будь-якому випадку наші проєктори забезпечать відмінні характеристики візуалізації картинки, що транслюється.
  • Матриця. Цей елемент проєктора даного типу може бути виготовлений за різними технологіями, включаючи D-ILA, LCD, DLP, DLP 3D, SXRD. У нас можна ці 3D проєктори замовити з доставкою по Україні на будь-яку адресу.
  • Джерело світла. Такі прилади у нас представлені з газорозрядною лампою, з LED, лазером та лампою розжарювання. Розібратися з особливостями вибору за цим та іншим параметрам допоможуть наші консультанти.

Характеристики сучасного 3D проєктора, його різновиди та специфіка застосування

Завдяки застосуванню 3D технології зображення набуває ілюзії обсягу. Це здійснюється рахунок накладення картинки однієї в іншу. Виробляється це під обидва очі окремо. Внаслідок цього двовимірне зображення набуває об'єму та глибини. Щоб насолодитися таким явищем, потрібно використати спеціальні окуляри. Інакше зображення виглядатиме розмазаним та нечітким. Сьогодні 3D проєктори замовити в інтернет-магазині компанії Showtime можна два типи, з урахуванням використаної технології.

Проектор з 3D

Активна

У таких проєкторах картинка почергово транслюється на кожне око. Ефект обсягу досягається внаслідок того, що окуляри на надшвидкості закривають по черзі то одне око, то інше. Інфрачервоне випромінювання сприяє синхронності сприйняття трансляції. У такому разі окуляри функціонують від батарейки та дають чітку картинку.

Пасивна

У такому проєкторі картинка транслюється на обидва ока. Але тільки кожне око одержує своє зображення. Решта відеоконтенту блокується. Для проєктора з такою технологією потрібні окуляри без батарейки. Вони бувають поляризаційними та анагліфними.

Пропонуємо вам вибрати та замовити 3D проєктор в інтернет-магазині компанії Showtime. Тим більше, що сьогодні будь-хто охочий це можна зробити зі суттєвою знижкою.

Вгору