Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

VGA кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кабель VGA як міст для трансляції аналогового відео

Після обробки відеокарти контент передається на дисплей. Однак графічна карта не може виводити аналоговий сигнал на монітор, призначений для прийому такого відео. Для цього використовується кабель VGA. Купити в Україні його можна, скориставшись пропозиціями нашого інтернет-магазину.

VGA кабель

Якими особливостями конструкції відрізняється кабель VGA із каталогу Showtime?

Цей інтерфейс застосовується для переведення сигналів аналогового типу на цифрову картку. Найчастіше його призначення полягає в тому, щоб РК-монітор міг відповідати застосованій в комп'ютері інтерфейсній карті. Причому кабель VGA замовити рекомендується навіть незважаючи на те, що дисплей може приймати відеосигнали цифрового типу.

Конструкція

Такий інтерфейс є роз'ємом типу D, в якому виведено 15 порожніх контактів. Вони розміщені по 5 одиниць у три ряди. У такому кабелі міститься 14 провідників та 15 посадочних місць. Функція дев'ятого контакту може полягати у підключенні живлення через USB або його застосуванні як заглушка, так звана порожня ніжка. П'ять отворів призначені для трансляції основного відеосигналу VGA. Ще чотири посадкові місця передають основні дані. До них відносяться, наприклад, заземлення, лінії DAT та CLK.

На думку провідних інженерів, чотири контакти не несуть жодного функціонального навантаження. Тому застосовується так зване різання кутів. При ній кабель VGA, замовити онлайн який можна і в нашому магазині, може мати різні види поєднання місць і кількість внутрішніх ліній.

Підключення

На сьогоднішній день цей вид кабелю не настільки поширений, як це було раніше. Однак він все ж таки застосовується для підключення різних приладів. Так, його використовують для деяких моделей РК-телевізорів або плазмових аналогів. Раніше такий кабель використовувався у DVD програвачах. А в моніторах, що працюють із електронно-променевою трубкою, взагалі був обов'язковим роз'єм під VGA кабель. Купити у Києві та інших містах України його сьогодні можна через наш інтернет-магазин. Встановлювався такий інтерфейс також на ЕПТ моніторах, до яких підключалося джерело відеосигналу. Зберігся роз'єм під такий кабель у рідкокристалічних моделях дисплеїв. Хоча поступово на заміну йому прийшов кабель DVI чи HDMI.

Кабель VGA

Переваги

До цих пір такий кабель вважається одним з найбільш поширених із усіх видів, що використовувалися в цифровій техніці від початку її існування. Такий стандарт застосовується в електронних пристроях, які надходили у продаж понад 30 років тому та випускаються досі. Вважається, що кабель VGA, купити недорого який можна в нашому інтернет-магазині, має такі переваги:

  • широкий асортимент пристроїв, розроблених за 30 років історії існування інтерфейсу;
  • Величезний вибір різних видів перехідників під такий тип роз'єму в електронних пристроях;
  • Відмінний варіант для дисплеїв типу ЕЛT, а також для трансляції аналогового типу аудіосигналу;
  • Унікальний варіант аналогового кабелю, призначеного для трансляції відеоконтенту у високій роздільній здатності.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити кабель VGA, у каталозі інтернет-магазину Showtime ви знайдете найдостойніший асортимент аксесуарів даного типу. Це будуть надійні пристрої, виготовлені такими відомими виробниками, як наприклад 2E, Assman, Cablexpert, DIGITUS, Kramer, Maxxter, Purelink, Viewcon. Наші консультанти допоможуть вам зробити безпомилковий вибір та правильно оформити заявку на будь-який пропонований у нашому інтернет-магазині товар.

Вгору