Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ethernet кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ethernet кабель: функціональні завдання та основні різновиди

Звичайна кабельна продукція застосовується для зв'язування двох різнотипних пристроїв. Це може бути комп'ютер та мережний комутатор. А ось Ethernet кабель, замовити який найвигідніше в нашому магазині, розроблений для зв'язки між собою ідентичних пристроїв. Наприклад, це може бути комп'ютер із модемом.

Ethernet кабель

Застосування кабелю Ethernet

Переважно такий вид кабелю використовується в комп'ютерних мережах з великою швидкістю трансляції даних. Використовується також у локальних сітках, в інтернеті широкосмугового типу. З його допомогою можна з'єднати модем або бездротовий маршрутизатор. Якщо вам потрібно купити кабель Ethernet для комп'ютера, то для його нормального функціонування знадобиться відповідна карта Ethernet. Насправді це плата розширення, оснащена роз'ємом під тип Ethernet. Також для трансляції даних по такій мережі знадобиться відповідне апаратне забезпечення та належний софт.

Аналіз конструкції

Роз'єм на кінці такого типу кабелю, відомий як модульний, 8Р8C або RJ-45, нагадує конектор на звичайному телефоні. Однак на Ethernet кабель, замовити з доставкою, який можна в нашому магазині, кріпиться більший роз'єм. Такий кабель оснащений штекерними конекторами на двох кінцях. Його довжина може становити від одного метра до 70.

Принцип з'єднання

Кабель цього типу проводиться у разі конфігурації кручений пари. У ній по два дроти з'єднуються разом. Таке скручування сприяє мінімізації перешкод електромагнітного поля. Вони збираються в окремі дроти. В основному кручена пара будується з дротів від ідентичних штирів. Але у різних виробників пари можуть складатися по-різному. Для зручності маркування виробники застосовують однакове забарвлення обмотки кабелів, що з'єднуються разом.

Конфігурації проводки

У сітці, в якій використовуються кабелі Ethernet з каталогу нашого сайту, може використовуватися два варіанти конфігурації проводки:

  • Прокладання даної проводки може здійснюватися безпосередньо. Тоді ідентичні контакти з'єднуються різних пристроях. А всі вісім контактів підключаються до аналогічних на іншому пристрої.
  • Підключення може бути зроблене так, що частина контактів є приймачем для одного роз'єму, а також одночасно передавачем для іншого роз'єму на кінці кабелю Ethernet.

Мережевий кабель

Витяги з історії

Вперше Ethernet був винайдений компанією Xerox понад 50 років тому. Його швидкість становила 3 Мбіт на секунду. З вісімдесятих років, коли було затверджено стандарт, швидкість збільшилася до 10 Мбіт на секунду. Згодом вона у високошвидкісному Ethernet зросла до 100 Мбіт на секунду. Сучасні реалії дозволяють працювати із застосуванням такого кабелю на швидкостях понад 1000 Мбіт на секунду, тобто перевищують 1 Гбіт на секунду. Тому кабель Ethernet здатний підтримувати трансляцію на найвищих швидкостях. Також йому під силу збільшувати роботу приладів із меншою швидкістю. Тому користувачі можуть змішувати карти від Ethernet, а також модеми та маршрутизатори, які працюють у повільному режимі.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити кабель Ethernet, у каталозі сайту компанії Showtime ви знайдете гідний вибір цих та інших видів аксесуарів та витратних матеріалів. Це буде кабельна продукція від найкращих сучасних виробників, включаючи такі компанії, як, наприклад, AudioQuest, Chord, Oehlbach, SCP, Savan. По довжині кабель можна вибрати від 0,75 м до 12 м. За кольором обмотки у нас пропонується вибір від білого та бежевого до червоного та помаранчевого, синього та зеленого, а також сірого та чорного тонів.

Вгору