Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Об'єктиви до проекторів

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою

Грамотно вибрати і купити проектор можна набагато простіше і швидше, чітко сформулювавши його передбачувані функції. Проектори для домашнього кінотеатру можуть серйозно відрізнятися від проекторів, які експлуатуються для проведення презентацій в офісах або в якості професійного пристрою для справжнього кінозалу. Реальність така, що з розмірами зображень, створюваними проектором, не можуть змагатися ні телевізори, ні плазмові панелі навіть з найбільшою діагоналлю.
Ключовим критерієм в процесі вибору проектора вважається відстань від проектора до екрану. Наявність об'єктивів із змінною фокусною відстанню, яке дає масштабування від 1: 1,6 до 1: 2,2, допомагає повністю вирішити потреби в налаштуванні.
Проекційний об'єктив - це пристрій для фокусування і коригування проектованих зображень шляхом зміни фокусної відстані. Для того, щоб здійснювати якісний показ великих картинок в маленькому приміщенні, слід вибрати короткофокусний об'єктив для проектора, а чітку картинку невеликих розмірів з великої відстані краще демонструвати за допомогою довгофокусного об'єктива.
Змінні об'єктиви призначені для проекторів, у яких передбачена така можливість. Перш ніж купити об'єктив для проектора, не зайвим буде дізнатися, чи можна замінити його, зазвичай таку інформацію можна знайти в паспорті проектора, в розділі технічних характеристик. Вибір же конкретного об'єктива слід починати з визначення бажаної ширини проекції з урахуванням відстані між проектором і екраном.

Вгору