Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Квадрокоптери

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Квадрокоптери: сфера застосування, особливості вибору та конструкції

Квадрокоптером називається літальний апарат безпілотного типу, який має чотири пропелери. Його назва так і перекладається: гелікоптер, оснащений чотирма гвинтами. Сучасні квадрокоптери можна купити в Україні в багатьох торгових точках. Але ми пропонуємо найбільш надійні та ефективні з цих пристроїв.

Квадрокоптери

Що являє собою квадрокоптер?

Політ цього апарата здійснюється рахунок двигуна і управляється спеціальним пультом дистанційно. Цей процес можна проводити із землі або з іншого літального апарату. Переважно на такий прилад кріпиться камера, яка здійснює зйомку місцевості, над якою переміщується квадрокоптер. Купити його може будь-хто. Тим більше, що його вартість на сьогодні стала цілком прийнятною.

Де можуть застосовуватися квадрокоптери?

Ці пристрої найчастіше використовуються у військових цілях, особливо останнім часом. Але вони також стали незамінними у різних комерційних закладах, державних структурах, спецслужбах, а в деяких країнах навіть поштою. Квадрокоптери використовуються для зйомок відеокліпів та різних свят. За допомогою цього пристрою можна транслювати в режимі реального часу відео різних подій. У такий спосіб створюється ефект присутності. Квадрокоптери, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, відрізняються тим, що можуть проникати в будь-які важкодоступні місця.

Як вибрати та купити квадрокоптер?

У процесі вибору даного апарату необхідно орієнтуватися за його технічними характеристиками. Адже якщо спокуситься на бюджетну вартість, можна отримати не зовсім те, на що розраховували. Основні критерії вибору квадрокоптерів можна сформулювати таким чином:

  • Виробник. Краще віддати перевагу продукції топових торгових марок. Особливо якщо оригінальність буде гарантовано. Саме такі літальні апарати представлені у нашому інтернет-магазині. Придбати квадрокоптер у нас можна з гарантією від виробника. Ви можете бути впевнені в оригінальності наших товарів, оскільки ми співпрацюємо з офіційними представниками їхніх виробників без посередників.
  • Вартість. Як говорилося раніше, у процесі вибору квадрокоптера ціна має бути вирішальним чинником. Тим більше, що в нашому каталозі пропонуються пристрої з найдостойнішими характеристиками від топових виробників за цілком помірними цінами. Це можливо за рахунок прямої співпраці з офіційними дистриб'юторами компаній-виробників. Цьому сприяє наша маркетингова політика.

Качественный квадрокоптер

  • Характеристики квадрокоптерів. Дані пристрої повинні записувати відео на флешку і передавати її через інтернет. У багатьох пристроях використовується відеокамера, яка функціонує як реального часу. Якісній трансляції сприяє наявність достатньої кількості каналів. Кожен із них передає певні параметри. Тому що більше каналів, то якіснішим буде квадрокоптер.
  • Комплектація. Однією з переваг даних літальних апаратів може бути наявність гіроскопа. Він необхідний горизонтального положення квадрокоптера під час польоту. Завдяки цьому пристрою літальний апарат навіть за сильного бокового вітру буде просто планувати. Інакше його нестиме убік від курсу. Від цього він може взагалі перевернутися або налетіти на якусь перешкоду.

Якщо ви бажаєте купити квадрокоптер, у каталозі інтернет-магазину Showtime вам допоможуть зробити гарантовано правильний вибір. Всю інформацію про конкретні моделі ви можете також знайти у картці кожного товару.

Вгору