Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

CD програвачі

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Незважаючи на повсюдне поширення твердотільних накопичувачів і відповідних програвачів, все ще популярними і затребуваними залишаються звичні CD - компакт-диски. Ці носії зарекомендували себе як надійні, надають високу якість звуку. Не дарма в середовищі професіоналів вважається, що хороший CD-програвач може спокійно дати фору найсучаснішим джерелам. Велика кількість фонограм досі записуються саме на диски. До того ж, практично всі музиканти продовжують випускати свої альбоми не тільки через віртуальні магазини, але також і на CD. Це пов'язано а з тим, що практично у кожного меломана стоїть вдома аудіосистема, музичний центр, основою якого є саме CD-програвач.

Компакт-диск - це пластиковий диск зі спеціальним оптичним шаром, інформація на який записується за допомогою лазера і таким же чином зчитується. Через габаритів і низькою зносостійкості CD-диски поступово витісняються USB-флеш-накопичувачами. До того ж, останні припускають набагато більший обсяг доступного для зберігання інформації простору. Але досвідченим меломанам відомо, що MP3 формат не дає такого ж якості звуку, що і компакт-диск, а тому з часом кожен замислюється про придбання відповідного програвача. До того ж даний пристрою є оптимальним рішенням у співвідношенні ціна / якість. Що ж потрібно знати, щоб купити підходящий і якісний CD програвач?

В першу чергу варто розібратися, що являє собою такий пристрій. Будь-CD-плеєр складається з декількох підсистем, серед яких нас цікавлять в першу чергу система зчитування, а також ЦАП - перетворювач цифрового сигналу в аналоговий. Система зчитування в процесі довго розвитку технологій досягла практично свого піку, а тому поліпшення якості програвачів зараз відбувається в основному за рахунок декодерів. З цього випливає, що з часом CD-програвач може все-таки морально застаріти. Але багато виробників знайшли з даного положення вихід, випускаючи так звані двохблокові CD-плеєри.

Перший блок - це і є система зчитування, вона укладена в окремий корпус і називається CD-транспорт. Як зазначалося вище, розвиватися використовувані при її створенні технології далі вже не будуть. Другий блок, очевидно, це і є декодер. Обидва блоки з'єднуються між собою відповідними кабелями і працюють в парі. Дане конструктивне рішення передбачає, що з часом ви зможете проапгрейдить свій CD-програвач, замінивши застарілий ЦАП на більш новий. Таким чином, зверніть увагу на покоління декодера і його «бітность» - 24-бітний ЦАП стане кращим варіантом, так як передбачає найменше число помилок.

Ще важливо, щоб CD-програвач мав оптимальний набір інтерфейсів. Особливо важливо мати цифрові входи і виходи. Обидва типи інтерфейсів (in / out) передбачає можливість не тільки зчитування, а й запису. Наступне: запам'ятайте, якісна техніка не працює виключно з MP3, WMA і подібними форматами, які припускають зайве стиснення і низька якість звуку. Також: якісний CD-програвач не повинен читати DVD формат. Цим займаються бюджетні моделі «все в одному» для недосвідчених, але жадібних до маркетингових штампів користувачів. Ну і головний і, напевно, найпростіший момент - якість коштує грошей. Чим дорожче програвач, тим більше уваги варто йому приділити, але, знову-таки, бути обережним і розважливим не завадить.

Сучасні технології, втілені в CD програвачах

Відомі виробники аудіо апаратури пропонують користувачам не просто програвачі, а повноцінні музичні центри. Втілення сучасних технологій значно підвищує якість звучання. Мають попит програвачі від бренду Harman Kardon. Цей виробник демонструє широкий спектр інновацій у кожній моделі програвача. Зокрема досить популярна модель BDS 580 — 3D Blu-ray ресивер оснащений входом MHL, для під'єднання потокового плеєра. Також цей роз'єм дозволяє інтегрувати програвач в склад домашнього кінотеатру.

CD програвачі

Важливою опцією є підтримка бездротового відтворення через AirPlay и DLNA по Wi-Fi. Миттєве та просте бездротове з'єднання мобільних пристроїв через Bluetooth забезпечено технологією NFC.

Ця модель стала першим ресивером з підтримкою Dolby Volume — технології, котра автоматично вирівнює рівень гучності між гучними сценами та спокійними діалогами.

Керування ресивером відбувається через зручний фірмовий додаток зі зручним інтерфейсом.

Відтворення аудіо відповідає високим стандартам всесвітньо визнаного звуку Harman/Kardon.

Ресивер підтримує популярні формати та технології, зокрема:

  • Dolby TrueHD;
  • Dolby Volume;
  • DTS Digital Surround;
  • Harman/Kardon NSP;
  • автокалібрування EzSet/EQ III.

Серед форматів, котрі підтримує ресивер, також 3D Blu-ray, NTSC / PAL DVD та CD

Ресивер Harman/Kardon BDS 580 гарантує еталонне просторове відтворення аудіо та відео.

5-канальний підсилювач має потужність 65 Вт на канал, працює в діапазоні частот 20 Гц — 20 кГц (± 0,5 дБ). Також тут передбачено окремий вихід на сабвуфер з попереднім підсиленням. Секція підсилення має вражаюче співвідношення сигналу-шуму 90 дБ.

Відтворення аудіо та відео контенту з максимальною точністю

Також серед цікавих моделей програвачів — Arcam FMJ BDP300, котрий відтворює фільми та музику з чудовою продуктивністю. В цьому пристрої музика з дисків відтворюється з високим рівнем якості, а фільми у форматі 2D або 3D відповідають найвищим вимогам.

При проєктуванні програвача було використано унікальний інженерний досвід, котрий гарантує по справжньому емоційне відтворення улюблених треків. Також ви зможете відчути ефект присутності під час перегляду блокбастерів.

В програвачі BDP300 використано дуже простий, майже прямий шлях передачі сигналу від диска до надвисокоточних виходів. Такий підхід дозволяє передавати зображення без артефактів, гарантує найкращу якість відтворення, котра захопить найвибагливішого глядача.

Щоби музичні характеристики програвача відповідали найвищим стандартам, у програвачі використано провідний ЦАП Wolfson Audio 8741. Цей пристрій об'єднаний з лінійним фазовим фільтром Бесселя та надточною системою повторного тактування, що забезпечує якість звуку, аудіофільської якості. Також і блок живлення було розроблено для найкращого рівня продуктивності.

На платах накопичувача, аудіосистеми та ЦАП встановлені непомітні субрегульовані джерела живлення, котрі значно підвищують рівень продуктивності для кожного елемента.

Якісні CD програвачі

Програвачі бюджетного класу

Якщо ви шукаєте простий, проте високоефективний програвач для домашньої мультимедіа системи, варто звернути увагу на продукцію компанії Denon. Модель DCD-720AE поєднує надійні преміум технології, одна з яких — оригінальна обробка Denon AL32 для кришталево чистого та деталізованого відтворення. Також у програвачі реалізована зручність передачі звуку від сучасних джерел за допомогою порту USB.

В програвачі використана інноваційна схемотехніка цифрових ланцюгів, спеціально розроблена для максимального захисту від небажаного випромінення, низького рівня імпедансу.

Консультанти магазину ShowTime допоможуть обрати CD програвач чи ресивер для вашого домашнього кінотеатру чи мультимедіа системи.

Вгору