Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Акустика для авто

Сортування:
за популярністю спочатку дорожче спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Акустика для автомобіля: найкращий асортимент — в Showtime

На світі, напевно, немає людини, яка б не любила музику. Тому вона супроводжує нас скрізь, у тому числі у транспорті. А щоб якість звучання була максимально високою, використовується передове обладнання. Для цього будь-який бажаючий може у нашому інтернет-магазині купити автомобільну акустику. В Україні вона широко потрібна, адже гідно замінює звичайну касетну магнітолу та інші ретро пристрої.

Акустика для авто

Основні різновиди та функціональні можливості акустики для авто з каталогу Showtime

Сучасні звуковідтворювальні пристрої, які використовуються в салоні автомобіля, багаторазово перевершили колишні моделі. Вони відрізняються досконалішими функціональними можливостями, привабливим стильним зовнішнім виглядом, а також відмінною якістю звучання. Автомобільна акустика, яку можна замовити в нашому інтернет-магазині, виробляється на підприємствах провідних сучасних торгових марок. Тому її характеристики можна назвати еталонними. У нас можна вибрати різні види такого обладнання.

Компонентні

Акустика такого типу є комплексом приладів, що складається, наприклад, з декількох динаміків і кросовера, який служить частотним фільтром. Такі пристрої здійснюють поділ частот, що сприяє максимальній частоті та насиченості звучання. Якщо вас цікавить саме така автомобільна акустика, ціни на неї будуть дещо вищими. Однак її якість буде відповідати найвищим стандартам.

Коаксіальна

Подібна акустика відрізняється тим, що її акустичні головки розташовуються у єдиному динаміці. Завдяки цьому значно зменшуються розміри обладнання. До переваг такої акустичної системи можна віднести її доступну вартість та легкість встановлення.

Інші параметри

Перш ніж купити автомобільну акустику, у каталозі нашого магазину варто ознайомитись з різними її модифікаціями. Потрібно брати до уваги кількість частотних діапазонів. Стандартні моделі складаються з динаміків, що мають ідентичну кількість смуг. Наприклад, у систему двосмугового типу входить два динаміки, а в трисмугову, відповідно, три. Що стосується комплектації, то акустичну систему може входити магнітола, колонка, changer, сабвуфер, підсилювачі, кабелі, металовироби та інші елементи для кріплення. Причому вони можуть бути різними торговими марками.

Які схеми комплектації сучасної системи автомобільної акустики найвищої якості?

Вибір такої системи визначається завданнями, фінансовими можливостями та особистими уподобаннями користувача. Розрізняють такі варіанти компонування акустичних систем:

  • Бюджетний. У ньому крім головного пристрою є акустика задня та передня. Такий варіант відрізняється середнім рівнем якості звучання та слабкими басами.
  • Варіант дорожчий. У нього, крім головного пристрою, входить тилова та передня акустика з двосмуговим підсилювачем, що забезпечує якісне звучання.
  • Модель високої якості. До неї входить головний пристрій, підсилювач, сабвуфер та компонентна акустика переднього типу. Така система видає цілком якісне звучання та високу гучність.
  • Система із преміальними характеристиками. Її комплектація вважається оптимальною. Однак при цьому вона видає найдостойніший рівень звучання. Щоправда, встановлювати систему має спеціаліст.

Колонки для авто

Якщо ви вирішите замовити автомобільну акустику в каталозі інтернет-магазину Showtime, то ви знайдете необхідну вам модель таких пристроїв. У разі потреби вам охоче допоможуть розібратися в асортименті товару наші професійні консультанти.

Вгору