Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Геймери - це особлива категорія комп'ютерних користувачів. Найчастіше вони так люблять комп'ютерні ігри, що не шкодують грошей на своє захоплення. Вони, як в іншому і батьки, балующіе своє чадо, рано чи пізно опиняються перед вибором - купити комп'ютер ігровий або ж ігрову приставку?

Ігрова приставка - це комп'ютер, основним цільовим призначенням якого є ігри і розваги. Цей пристрій дає можливість грати як одному гравцеві, так і декільком одночасно, оскільки різноманітність жанрів і способів управління дозволяє знайти гру на свій смак.

Не перший рік любителі ігрових приставок розділені на три основні табори: фанати Xbox від Microsoft, фанати PlayStation від Sony і фанати Nintendo. У нелегкій конкурентній боротьбі кожен виробник намагається залучити якомога більше користувачів, і для цього кожна компанія навіть створила свій інтернет-сервіс підтримки: Xbox Live, PlayStation Network і Nintendo Network, завдяки яким гравці можуть купувати сподобалися ігри, брати участь в іграх по мережі один з другом, спілкуватися. Однак все влаштовано так, що гравці на Xbox One не можуть змагатися з гравцями на PlayStation 4, навіть якщо підключені до однієї гри. Частина функцій даних інтернет-сервісів надається на безкоштовній основі, інша частина - на платній, наприклад гри по мережі. Деякі творці ігор випускають свої продукти виключно для однієї з платформ і в них можуть грати тільки власники відповідних приставок, це так звані ексклюзивні ігри. Є й інша категорія ігор, які випускають для приставок різних виробників і для комп'ютерів, вони називаються мультиплатформенними.

Ігрові приставки умовно можна поділити на два типи: портативні консолі і стаціонарні приставки. Як можна зрозуміти з назви, портативні приставки мають невеликі розміри, працюють від акумуляторів і завдяки цьому їх зручно брати з собою. Однак такі приставки поступаються за показниками графіки, оскільки їх продуктивність значно нижче, ніж у стаціонарних консолей. Прийнявши рішення купити ігрову приставку, потрібно розібратися який спосіб управління вона підтримує, і який тип контролерів використовує. Основними пристроями управління вважаються геймпади і джойстики, вибирати краще той, який більше відповідає перевагам.

Сучасні ігрові приставки, крім основних функцій, мають ще й ряд «приємних бонусів», вони вміють відтворювати аудіо- та відеофайли, в тому числі і з зовнішніх носіїв, з оптичних дисків Blu-ray і DVD, а також через мережевий протокол DLNA. Багато приставки можуть похвалитися вбудованим інтернет-браузером і іншим цікавим функціоналом.

Товари для геймерів, котрі гарантують максимальне занурення в ігровий світ

В геймерському середовищі постійно точаться дискусії на тему, що ж краще – ігри на ПК чи консольні? Якщо ви надаєте перевагу другому пункту, тоді вам точно буде корисно товари для геймерів купити в Україні. Магазин ShowTime пропонує широкий асортимент ігор та аксесуарів, котрі допоможуть зробити ігровий процес максимально комфортним. Зокрема вашій увазі пропонуються ігрові приставки, консольні ігри та аксесуари.

Товари для геймерів

Популярні ігрові приставки

Підвищений попит на ігрові приставки легко пояснюється тим, що розробники часто випускають певні ігри лише для консолі. Щоби гра однаково плавно та швидко запускалась на різних комп'ютерах, з різними операційними системами та технічними даними, потрібно витратити набагато більше часу, аніж створення консольної гри.

Окрім того, ігрові приставки приваблюють підвищеним рівнем ергономіки, високою якістю зображення.

В магазині ShowTime ви можете обрати ігрові приставки таких брендів:

Компанія Nintendo вважається одним із найстаріших розробників приставок та консольних ігор. Однією з найпопулярніших приставок вважається Switch, котра дозволить не розлучатися з улюбленими іграми будь-де. З такою приставкою можна грати в портативному режимі чи на домашньому телевізорі, насолоджуючись 6.5 годинами автономної роботи.

Розробники Switch об'єднали в одному пристрої переваги стаціонарних та портативних приставок. Домогтися цього вони змогли, оснастивши пристрій такими елементами:

  • два контролери, що відстібаються;
  • ручки у вигляді геймпаду;
  • два ремінці для Joy-Con.

Бюджетна ігрова консоль 2Е 8bit AV пропонує гравцям два дротових джойстики, 298 ігор, AV-кабель. Ця консоль розрахована на підключення до класичного телевізора з AV-виходом. Консоль забезпечує яскраву красиву картинку, без артефактів та аналогових перешкод.

Певно найвідомішою консоллю вважається Microsoft XBOX Series X, котра вважається найпотужнішою та найшвидшою Xbox за всю історію.

В консолі використано 12 терафлопс обчислювальної потужності, доповнені архітектурою AMD Zen 2, що дозволяє створювати фантастичні ігрові світи.

Ці технології доповнює технологія трасування променів, котра створює в іграх реалістичне освітлення.

Також у консолі реалізовано технологію 3D Spatial Sound — тривимірний просторовий звук. Для забезпечення реалістичного звуку, захоплюючих ігрових світів застосовуються просунуті алгоритми.

Xbox Series X|S стали першими ігровими приставками, котрі підтримують ігри в Dolby Vision і Dolby Atmos.

Поціновувачі ігор Valve можуть обрати Steam Deck — найпотужніший, багатофункціональний портативний ігровий комп'ютер. Потужності цієї приставки повністю достатньо, щоби запускати сучасні ігри.

Ця приставка має зручне керування, подібне геймпаду. Незалежно від того чи ви будете змагатися на напруженому турнірі чи відпочивати вдома, не відчуєте втоми. Steam Deck має повнорозмірне керування, а задня панель розроблена таким чином, щоби його було зручно тримати. незалежно від розміру рук.

Все для геймерів

Корисні аксесуари для геймерів

В цьому розділі ви знайдете товари, котрі покращують рівень комфорту під час ігрового процесу:

  • гарнітури;
  • кабелі для заряджання;
  • джойстики;
  • захисні чохли для джойстиків.

Однією з найвідоміших ігрових гарнітур є Razer Kraken for Console — популярні навушники, проте в форматі гри для консолі. Зручні м'які амбушури, накладка на дузі, регульоване оголів'я, гарантують комфорт протягом тривалого часу.

Обрати приставки, корисні та зручні аксесуари, вам допоможуть у магазині ShowTime.

Вгору