Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Геймери - це особлива категорія комп'ютерних користувачів. Найчастіше вони так люблять комп'ютерні ігри, що не шкодують грошей на своє захоплення. Вони, як в іншому і батьки, балующіе своє чадо, рано чи пізно опиняються перед вибором - купити комп'ютер ігровий або ж ігрову приставку?
Ігрова приставка - це комп'ютер, основним цільовим призначенням якого є ігри і розваги. Цей пристрій дає можливість грати як одному гравцеві, так і декільком одночасно, оскільки різноманітність жанрів і способів управління дозволяє знайти гру на свій смак.
Не перший рік любителі ігрових приставок розділені на три основні табори: фанати Xbox від Microsoft, фанати PlayStation від Sony і фанати Nintendo. У нелегкій конкурентній боротьбі кожен виробник намагається залучити якомога більше користувачів, і для цього кожна компанія навіть створила свій інтернет-сервіс підтримки: Xbox Live, PlayStation Network і Nintendo Network, завдяки яким гравці можуть купувати сподобалися ігри, брати участь в іграх по мережі один з другом, спілкуватися. Однак все влаштовано так, що гравці на Xbox One не можуть змагатися з гравцями на PlayStation 4, навіть якщо підключені до однієї гри. Частина функцій даних інтернет-сервісів надається на безкоштовній основі, інша частина - на платній, наприклад гри по мережі. Деякі творці ігор випускають свої продукти виключно для однієї з платформ і в них можуть грати тільки власники відповідних приставок, це так звані ексклюзивні ігри. Є й інша категорія ігор, які випускають для приставок різних виробників і для комп'ютерів, вони називаються мультиплатформенними.
Ігрові приставки умовно можна поділити на два типи: портативні консолі і стаціонарні приставки. Як можна зрозуміти з назви, портативні приставки мають невеликі розміри, працюють від акумуляторів і завдяки цьому їх зручно брати з собою. Однак такі приставки поступаються за показниками графіки, оскільки їх продуктивність значно нижче, ніж у стаціонарних консолей. Прийнявши рішення купити ігрову приставку, потрібно розібратися який спосіб управління вона підтримує, і який тип контролерів використовує. Основними пристроями управління вважаються геймпади і джойстики, вибирати краще той, який більше відповідає перевагам.
 Сучасні ігрові приставки, крім основних функцій, мають ще й ряд «приємних бонусів», вони вміють відтворювати аудіо- та відеофайли, в тому числі і з зовнішніх носіїв, з оптичних дисків Blu-ray і DVD, а також через мережевий протокол DLNA. Багато приставки можуть похвалитися вбудованим інтернет-браузером і іншим цікавим функціоналом.

Вгору