Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Особливості вибору відео конвертерів

Якщо ви часто дивитесь відео контент у різних форматах, для легкої обробки та перемикання між ними, можуть знадобитися відео конвертери. Це компактні пристрої, котрі під'єднуються до комп'ютера чи телевізора, роблять роботу з мультимедіа контентом комфортнішою. Магазин ShowTime пропонує відео конвертери купити в Україні, представлені великим вибором товарів.

Відео конвертери

Найпоширеніші відео конвертери

В каталозі ви можете обрати товари серед таких груп:

Популярність інтерфейсу HDMI легко пояснити багатьма причинами – він дозволяє передавати сигнал високої чіткості. Уже сьогодні цим інтерфейсом оснащуються сучасні телевізори, програвачі, приставки ефірного та кабельного телебачення. Якщо у вас є декілька пристроїв із цим інтерфейсом, не дуже зручно кожен із них під'єднувати за допомогою окремого кабелю. Саме в цих випадках вам і знадобиться HDMI-сплітер.

Основна функція цього компактного пристрою — підсилення сигналу, що робить можливим під'єднання декількох приладів до одного джерела HDMI. Сплітер не тільки розподіляє сигнали, спрямовує їх до різних приладів, але й значно підсилює їх. Завдяки цим особливостям ви отримуєте якісні відео та звук.

Адаптери для порту DisplayPort

Порт DisplayPort вважається одним із найбільш сучасних інтерфейсів для зєднання аудіо та відеоапаратури. Частіше всього, цей порт використовується для комутації комп'ютера та дисплея, комп'ютера та системи домашнього кінотеатру.

Для коректної роботи з пристроями, оснащеними інтерфейсом DisplayPort, ви можете придбати спеціальні перемикачі, перехідники. Ці пристрої також мають компактні розміри, оснащуються двома роз'ємами — один вмикається в DisplayPort, інший — в альтернативний роз'єм, наприклад VGA.

Порт Mini DisplayPort є прямим конкурентом DisplayPort та HDMI, але встановлюється переважно на портативних приладах. Mini DisplayPort, котрий було розроблено компанією Apple, відповідає стандарту DisplayPort, одночасно передає сигнали відео та звуку.

Також ви можете обрати адаптери до інших інтерфейсів: від DisplayPort до DVI, HDMI. Адаптер DisplayPort на DVI дозволяє під'єднувати монітор до настільних чи портативних комп'ютерів.

Зручна та коректна робота з USB інтерфейсом

Можна без перебільшення сказати, що USB — це найпопулярніший порт, котрий встановлюється практично в усіх пристроях. Ви знайдете різні модифікації порту USB в смартфонах, сучасних комп'ютерах та лептопах. Однак, існують різні версії цього порту, тому нам часто доводиться використовувати різноманітні адаптери, перехідники.

Якщо вам потрібно відео конвертери купити в Києві, для техніки Apple, можете обрати адаптер Micro USB на Lightning Audioquest. Основні переваги цього адаптеру:

  • зєднання кабелів та зарядних пристроїв з усіма iPhones, iPads, iPod;
  • зарядка та передача даних (синхронізаця);
  • надійна та компактна конструкція для тривалої роботи.

Мультимедійні конвертери

Витривалі та довговічні адаптери для порту VGA

У широкому асортименті представлені також і перехідники для порту VGA — на HDMI, DVI. Адаптер VGA на HDMI дозволяє під'єднувати до телевізора, монітора чи проєктора додатковий пристрій із аналоговим входом.

Другий дисплей ви можете використати у режимі дзеркала, для дублювання вашого основного екрану, розширення робочого столу. Щоби під'єднати ще один пристрій, не потрібно шукати драйвери: достатньо просто увімкнути його до потрібних портів.

В магазині ShowTime ви зможете відео конвертер замовити онлайн, котрий зробить ваші роботу та відпочинок комфортнішими.

Вгору